Szukaj

Podano oficjalny skład na mecz Polska-Japonia. Adam Nawałka wprowadził duże zmiany w wyjściowej „11” [foto]

28-06-2018 15:32
Reprezentacja Polski przed meczem z Japonią Fot. Łączy nas piłka / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Selekcjoner polskiej reprezentacji Adam Nawałka wprowadził kilka zmian w wyjściowym składzie na mecz Polski z Japonią. Spotkanie, które zacznie się o godz. 16.00 czasu polskiego będzie ostatnim występem naszej reprezentacji na tegorocznym mundialu w Rosji.

Tak jak przewidywano, na bramce pojawi się Łukasz Fabiański. Od pierwszych minut spotkania zagrają także Kamil Glik, Kamil Grosicki, Artur Jędrzejczyk oraz Rafał Kurzawa, którego występ uważany jest za największe zaskoczenie.

Według sporej części komentatorów, kolejna zmiana taktyki i duże przetasowania w składzie reprezentacji dowodzą, że trener Adam Nawałka nie nie miał tak naprawdę pomysłu, jak grać na mundialu w Rosji.

Koniecznie przeczytaj: Koniec domysłów. Znamy oficjalny skład polskiej reprezentacji na dzisiejszy mecz z Kolumbią. Jest kilka zmian [foto]

Czytaj też: Adam Małysz skomentował mecz Polski z Japonią. Nie szczędził słów krytyki: „To było brzydkie pożegnanie”

Skład Polski na mecz z Japonią: Łukasz Fabiański - Bartosz Bereszyński, Kamil Glik, Jan Bednarek, Artur Jędrzejczyk - Grzegorz Krychowiak, Jacek Góralski - Rafał Kurzawa, Piotr Zieliński, Kamil Grosicki - Robert Lewandowski.

Warto przeczytać: Tradycja potrzymana. Polska wygrywa mecz o honor z Japonią. Zobacz najlepsze momenty spotkania [wideo]

Podziel się