Szukaj

Skandaliczny gest Rosjanina po meczu Ligi Mistrzów. Pokazał Polakom środkowy palec [foto+wideo]

16-10-2018 18:35
Timur Dibirow Fot. PGE VIVE Kielce / Facebook
Podziel się

W niedzielnym meczu Ligi Mistrzów w piłce ręcznej PGE Vive Kielce pokonało Vardar Skopje. Tuż do zakończeniu spotkania doszło do nieprzyjemnego incydentu. Rosyjski zawodnik Timur Dibirow schodząc z boiska, wykonał obraźliwy gest w kierunku polskich kibiców.

Mecz 5 kolejki LM został rozegrany w Kielcach. Lokalny klub PGE Vive po zaciętej walce wygrał z macedońskim Vardar Skopje 31:27. Już w czasie spotkania dochodziło do spięć między zawodnikami obu drużyn. W 14 minucie czerwoną kartkę otrzymał Vuko Borozan, po tym jak uderzył Michała Jureckiego. Taka sama kara spotkała grającego dla PGE VIVE Alexa Dujszebajewa, który w drugiej części spotkania odepchnął rywala w nieprzepisowy sposób.

Koniecznie przeczytaj: Ironiczny komentarz Roberta Lewandowskiego po ćwierćfinałowym meczu Ligi Mistrzów. Piłkarz pokazał zdjęcie swojej twarzy [foto+wideo]

Czytaj też: Legia i marzenie o Lidze Mistrzów

Ostatecznie to jednak gospodarze udowodnili swoją sportową wyższość.

Kielecki klub cały czas bardzo mocno był wspierany przez kibiców.

Doping był taki, że niewiele było słychać

- mówił po meczu w rozmowie z „Przeglądem Sportowym” zawodnik PGE Vive, Artsiom Karaliok.

Macedoński klub wyraźnie nie mógł pogodzić się z porażką. Upust negatywnym emocjom dał rosyjski zawodnik Vardara, Timur Dibirow, który schodząc z boiska, pokazał środkowy palec polskim kibicom.

Gest wykonany przez Rosjanina wychwycił fotograf kieleckiego klubu, Tomasz Fąfara.

Cała sytuacja również na poniższym nagraniu:

Warto przeczytać: Czarnoskóry piłkarz Korony Kielce czyta „rasistowską” bajkę dzieciom. Lewica nie mogła się z tym pogodzić... [WIDEO]

Podziel się