Szukaj

Serbska piłkarka uderzona w twarz przez działacza drużyny przeciwnej

25-08-2016 12:41
Zdjęcie uderzonej w twarz Neveny Miladinovic (Crvena Zvezda Belgrad) opublikowane przez jej klub Fot. ZFKCrvenaZvezda / Facebook
Podziel się

Skandaliczny incydent w czasie rozgrywek serbskiej ekstraklasy kobiet. Nevena Miladinovic, 18-letnia zawodniczka Crvena Zvezda Belgrad została spoliczkowana przez działacza klubowego drużyny rywalek, po tym jak strzelonym na 3-1 golem przypieczętowała zwycięstwo swojego zespołu w meczu wyjazdowym z Vojvodiną Nowy Sad.

Ligowy mecz z Vojvodiną przyjezdne z Belgradu wygrały 3-1. Ostatnią bramkę strzeliła Miladinovic. Tuż po spotkaniu, podczas celebracji zwycięskiego gola młoda piłkarka została uderzona w twarz przez działacza klubowego Vojvodiny, Dragana Capelje. Wkrótce po całym zajściu na oficjalnym profilu Crveny Zvezdy na Facebooku opublikowano zdjęcie poszkodowanej zawodniczki. Na jej policzku widać wyraźnie odcisk otwartej dłoni, co sugeruje, że uderzenie musiało być naprawdę mocne. Po incydencie Capelji został skierowany do aresztu i przesłuchany.

Koniecznie przeczytaj: Producent Super Ruchacza wypuszcza na rynek energetyk o nazwie Żołnierze Wyklęci

Czytaj też: Skandal w La Liga. Trener porównany do mordercy

Dragan Capelji jest licencjonowanym przedstawicielem klubu z Nowego Sadu. Poirytowany porażką swojego zespołu uderzył w twarz Nevenę, która strzeliła ostatnią bramkę. W jego ocenie Miladinovic sposobem, w jaki celebrowała zdobycie gola chciała sprowokować rywali i kibiców Vojvodiny.

Klub z Belgradu musiał zostać w Nowym Sadzie dodatkowe trzy godziny z powodu skandalicznego zajścia. Vojvodina na oficjalnej stronie internetowej przeprosiła poszkodowaną zawodniczkę, jej rodzinę oraz klub.

 

Warto przeczytać: Sąd znowu poparł transseksualistów! W USA mogą sikać, gdzie chcą! Zwłaszcza w szkołach

Podziel się