Szukaj

Senator PO wyrzucony z loży VIP Wisły Kraków. Szokujący komentarz wicemarszałka województwa: „Chu*e”

23-10-2016 12:30
Flaga Wisły Kraków na stadionie Fot. Michal / flickr.com / CC BY-SA 2.0
Podziel się

Zarząd Wisły zdecydował o usunięciu z loży honorowej senatora Platformy Obywatelskiej Jerzego Fedorowicza. Polityk nie pozostawił to bez komentarza, okazując swoje oburzenie i przypominając, że w loży VIP zasiadał od 1978 r. Decyzję tłumaczył szef Stowarzyszenia Kibiców Wisły Kraków, swoją opinię postanowił wyrazić również miejscowy polityk, Grzegorz Lipiec, jednak w dość kontrowersyjny sposób.

Jerzy Federowicz, wieloletni poseł, obecne senator PO, który jest także kibicem Wisły Kraków, tak skomentował na Facebooku decyzję o usunięciu z loży honorowej:

Wisełka-Termalika 2:0. Gratuluję. Oglądałem w TV, bo decyzją Zarządu zostałem wyrzucony z loży gości honorowych, w której zasiadałem od 1978. To była nagroda za moją społeczną pracę na rzecz TS Wisła.

Pod komentarzem Federowicza pojawiło się kilka komentarzy, m.in. Odpowiedział szef Stowarzyszenia Kibiców Wisły Kraków, Damian Dukat, który napisał:

Koniecznie przeczytaj: Jerzy Owsiak skazany przez sąd za znieważenie i zniesławienie blogera Matka Kurka

Czytaj też: Zmarł Jerzy Bogusz, były więzień niemieckiego obozu Auschwitz

Zmieniliśmy zasady wejścia na lożę prezydencką, zamiast krzykaczy, którzy od lat nic Wiśle nie pomagali, a jedynie dbali o własny interes, wolimy zapraszać ludzi, którzy realnie starają się klub wesprzeć.

Swoje „zdanie” postanowił wyrazić także Grzegorz Lipiec, który jest członkiem zarządu województwa małopolskiego (prywatnie fana Białej Gwiazdy). Polityk napisał jedynie: „Chu*e”. Dopytywany przez kibiców, co takiego zrobił dla klubu, odpisał: „Stworzyłem z chłopakami takie fajne pisemko Forza Wisła”.

Poniżej screen dyskusji z Facebooka (wpis polityka został usunięty z serwisu):

Warto przeczytać: Przeciwnicy Trumpa podpalili flagę USA i krzyczeli „J**ać białą Amerykę” [WIDEO]

Podziel się