Szukaj

Samolot polskich siatkarzy uszkodzony. Mistrzowie świata wrócą do Polski z dużym opóźnieniem [foto]

01-10-2018 13:28
Samolot polskich siatkarzy uszkodzony Fot. Adrian Kubicki / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Reprezentacja siatkarzy wróci z kilkugodzinnym opóźnieniem do Polski. Samolot, którym mieli lecieć podopieczni Vitala Heynena został uszkodzony na lotnisku w Mediolanie. Polski przewoźnik wyśle do Włoch zastępczego embraera.

Informację przekazał Adrian Kubicki, rzecznik prasowy przewoźnika PLL LOT. Samolot, którym mieli podróżować polscy siatkarze został uszkodzony na płycie lotniska w Mediolanie przez taśmociąg agenta handlingowego. Usterka jest poważna, ponieważ dotyczy silnika.

Bezpieczeństwo to priorytet

- podkreśla na Twitterze rzecznik LOT-u Adrian Kubicki.

Koniecznie przeczytaj: Szokujące słowa amerykańskiej alpinistki o akcji na Nanga Parbat. Oskarżyła polskich ratowników. „Krew Tomka jest na rękach wszystkich, którzy świętują powrót Revol”

Czytaj też: Nie można być dumnym z biało-czerwonych flag? Rzepliński chciał uderzyć w „faszystowski” Marsz Niepodległości, ale o czymś zapomniał... [FOTO+WIDEO]

Linie lotnicze LOT wysyłają po mistrzów świata zastępczą maszynę. Polscy siatkarze powinni wylądować w Warszawie około godziny 17:45.

Biało-Czerwoni planowo mieli pojawić się na warszawskim Okęciu około godziny 13.00. Z powodu usterki ich przylot opóźni się kilka godzin.

We wczorajszym finale polscy siatkarze pokonali reprezentację Brazylii 3:0. Podopieczni Vitala Heynena obronili tytuł mistrzowski sprzed czterech lat.

 

Warto przeczytać: Samolot z Krakowa do Warszawy lądował awaryjne bez wysuniętego podwozia. Na miejscu jest minister [FOTO]

Podziel się