Szukaj

Russel Crowe zamierza śledzić mecze reprezentacji Polski. Gwiazdor wytypował także faworyta mundialu [foto]

13-06-2018 14:49
Russel Crowe Fot. BBC / YouTube.com / screen YouTube
Podziel się

Popularny australijski aktor Russel Crowe opublikował na Twitterze wpis, w którym poinformował o tym, jakim drużynom będzie kibicował na zbliżających się Mistrzostwach Świata w Rosji. Co warto podkreślić, wśród wymienionych przez niego drużyn znalazła się reprezentacja Polski.

Russell Crowe na swoim niedawnym tweecie napisał:

Oto zespoły, których grę zamierzam śledzić na mistrzostwach świata. Nie typuję zwycięzców, przedstawiam wyłącznie te drużyny, które mam zamiar śledzić w fazie grupowej... Urugwaj, Portugalia, Australia, Islandia, Kostaryka, Korea Południowa, Belgia, Polska. Chciałbym, by to Anglia wygrała, ale Niemcy będą mocni.

Koniecznie przeczytaj: Polska jedzie na mundial w Rosji! Nerwowa końcówka meczu z Czarnogórą [FOTO + WIDEO]

Czytaj też: Krzysztof Krawczyk nagrał piosenkę z okazji tegorocznych Mistrzostw Świata w Rosji. Wymowne komentarze internautów [wideo+foto]

Warto przypomnieć, że podczas niedawnych Mistrzostw Europy rozgrywanych we Francji, Russel Crowe otwarcie wspierał polskich piłkarzy, którzy ujęli go swoją waleczną postawą na boisku. Wówczas media zastanawiały się, z jakiego powodu popularny aktor postanowił kibicować właśnie reprezentacji Polski. Otóż wówczas okazało się, że miał on niezwykły epizod wiążący go z naszym krajem. Jak informował wtedy portal Tele Magazyn, jakiś czas temu australijski gwiazdor, który płynął kajakiem w okolicy wybrzeża Long Island, został niespodziewanie zepchnięty na wody oceanu. Tylko dzięki interwencji dwóch Polaków: Anthonego Kozaka i Roberta Święcickiego pracujących w straży przybrzeżnej udało się sprowadzić go bezpiecznie na ląd.

Warto przeczytać: Skandaliczne „Mistrzostwa świata w strzelaniu do narodowców” na FB. „Strzelaj do zwierząt”

Podziel się