Szukaj

Marcin Różalski o karcie LGBT+: „Grzęźniemy w mule, w każdej dziedzinie życia. Niżej już nie upadniemy” [wideo]

12-04-2019 16:24
Różalski o LGBT Fot. flesz news / YouTube.com / YouTube
Podziel się

Znany z dosadnych wypowiedzi zawodnik MMA Marcin Różalski zabrał głos ws. deklaracji LGBT+ podpisanej przez prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego. W trakcie udzielonego wywiadu nie szczędził mocnych słów.

Na początku rozmowy Marcin Różalski został zapytany o Rosjanina, który w obawie przed szwedzkim sądem wraz z dziećmi schronił się w Polsce, a także o ogólną ocenę sytuacji na Zachodzie. Wówczas zawodnik MMA odparł:

Ja uważam, że już dawno spadliśmy na dno, teraz już tylko grzęźniemy w mule, w każdej dziedzinie życia. Niżej już nie upadniemy. Jeżeli do pięknej kobiety podchodzisz, mówisz jej że jest piękna, dajesz jej kwiaty, ona się obraża i zakłada ci k*rwa sprawę o znieważenie? Podchodzisz do gościa mówisz siema kolego, on mówi nie mów tak do mnie, bo mam na imię Mariola? Stary k*rwa to o co tu chodzi, to jest popierd*lone. Jak teraz jechałem przez Warszawę piękna pogoda, pikniki, ludzie siedzą bawią się, oni chcą tu ściągać nachodźców, którzy to wszystko rozpi*rdolą, którzy będą srali na trawę, szczali. Oni k*rwa im zrobią pikniki.

Koniecznie przeczytaj: „Wyp***dalać, Szczecin was nie chce!”. Grupa młodych mężczyzn rozbiła festyn LGBT [wideo]

Czytaj też: Londyn w oparach absurdu. LGBT zdobywa kolejny przyczółek

Podczas wywiadu skomentował również podpisanie karty LGBT+ przez prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego:

Ja nie mam nic do homoseksualistów, niech oni sobie robią co chcą w domach, niech oni się z tym nie obnoszą, ja nie chcę na to patrzeć. I oni teraz będą sobie k*rwa siedzieć, a dwóch będzie se robiło p*łę, bo oni są wyluzowani, bo LGBT.

Następnie dodał:

Jestem przeciwny. Moim zdaniem to jest wczesne przygotowanie dzieci, żeby siadały na ch*ja, takim na przykład księżom pedofilom. Bo u dziecka zostanie wcześniej pobudzona seksualność i później złapię jakiegoś starego cwela za ch*ja i on powie, że dziecko samo złapało, bo przecież LGBT.

Warto przeczytać: Prawicowy gej ostro krytykuje środowiska LGBT: „Ideologia gender jest antynaukowa. To absurd” [wideo]

Podziel się