Szukaj

To nagranie to hit! FIFA wpadła na niezwykły pomysł. Polskę pozdrawia Kostaryka, a Robert Lewandowski mówi po… arabsku [WIDEO]

04-12-2017 10:34
Robert Lewandowski mówi po arabsku Fot. FIFA / Twiter / screen Twitter
Podziel się

W ramach promocji zbliżających się mistrzostw świata w piłce nożnej FIFA zrealizowała nagranie z wypowiedziami 32 zawodników, którzy zagrają na mundialu w Rosji. Każdy z piłkarzy miał pozdrowić wylosowany kraj w jego języku.

Bryan Ruiz z Kostaryki, któremu przydzielono nasz kraj, powiedział po polsku „do zobaczenia w Rosji”. Z kolei kapitan naszej reprezentacji, Robert Lewandowski musiał się zmierzyć z językiem arabskim, gdyż w jego wypadku padło na Egipt.

Na filmie opublikowanym na profilu FIFA pojawiają się inne znane gwiazdy futbolu, m.in. Neymar, Cristiano Ronaldo czy Leo Messi.

Przypomnijmy, że Polska na najbliższym mundialu zmierzy się w grupie H z Kolumbią, Senegalem i Japonią. Pierwszy mecz Biało-Czerwoni rozegrają 19 czerwca na Otkrytije Arena w Moskwie z Senegalem.

Koniecznie przeczytaj: Sensacyjne ustalenia mediów: Robert Kubica stracił szansę na powrót do Formuły 1 przez Władimira Putina

Czytaj też: Skandal! Polski historyk z IPN zatrzymany w Rosji przez FSB. Musiał natychmiast opuścić kraj. „Wyjazd w ciągu 24 godzin albo deportacja”

Warto przeczytać: Piotr Misiło: „Skoro możliwy jest mundial bez Italii, to znaczy że możliwa jest Nowoczesna bez Petru”

Podziel się