Szukaj

To nagranie podbija sieć. Tak kapitan reprezentacji Szwecji zareagował na wiadomość o porażce Niemców [wideo]

28-06-2018 15:59
Andreas Granqvist Fot. Olaf Falafel / Twitter.com / screen Twitter
Podziel się

Niespodziewana porażka reprezentacji Niemiec obiła się szerokim echem w mediach na całym świecie. Piłkarscy eksperci i komentarzy nie kryli swojego rozczarowania. Nie brakowało również ironicznych i prześmiewczych słów skierowanych pod adresem niemieckich graczy Z porażki aktualnych mistrzów świata niezwykle mocno ucieszył się z kapitan reprezentacji Szwecji Andreas Granqvist.

Jak widzimy na nagraniu, Andreas Granqvist, po zwycięskim i wysoko wygranym spotkaniu z Meksykiem cieszy się wraz z kolegami z zespołu. W pewnym momencie pyta się też o wynik meczu Niemców z Koreą Południową. Gdy tylko otrzymuje wiadomość, że mistrzowie świata przegrali i odpadli z turnieju, wybucha niesamowicie ekspresyjnym śmiechem:

Koniecznie przeczytaj: Coś niesamowitego. Tak reprezentacja Chorwacji została przywitana w swoim kraju [foto+wideo]

Czytaj też: Meksykański kibic nie mógł pojechać na Mistrzostwa Świata w Rosji. Jego przyjaciele zabrali ze sobą jego podobiznę [wideo+foto]

Warto przypomnieć, że tuż po niedawnym meczu rozgrywanym pomiędzy Szwecją i Niemcami, dwóch członków sztabu aktualnych mistrzów świata, w tym dyrektor sportowy reprezentacji Oliver Bierhoff pobiegli do ławki przeciwników i wyśmiewali się z nich. (Więcej: Awantura po meczu. Niemcy sprowokowali Szwedów. Ci nie pozostali dłużni. Doszło do szarpaniny [wideo]). Niewykluczone więc, iż ta reakcja zawodnika była motywowana także tym incydentem. 

Niedługo potem rzecznik prasowy reprezentacji Niemiec zapewnił, że agresywni członkowie sztabu osobiście przeprosili Szwedów za swoje zachowanie. Jednak pomimo tej deklaracji, FIFA wszczęła postępowanie dyscyplinarne, które może zakończyć się karami finansowymi dla obydwu niemieckich działaczy.

 

Warto przeczytać: Polska reprezentacja już w Polsce. Na lotnisku w Warszawie piłkarzy przywitali kibice [wideo]

Podziel się