Szukaj

Ivan Rakitić i Luka Modrić po finale MŚ wymienili się koszulkami. Poruszające dedykacje [foto]

16-07-2018 17:34
Rakitić i Modrić Fot. Jakub Kręcidło / Twitter.com / screen Twitter
Podziel się

Choć reprezentacja Chorwacji przegrała z Francją w finale MŚ, to jednak podbiła serca kibiców na całym świecie. Wszystko za sprawą ofiarnej i zarazem efektownej gry. Teraz liderzy tego zespołu: Ivan Rakitić oraz Luka Modrić wykorzystali okazję, by zademonstrować swój wzajemny szacunek do siebie. Ich niecodzienne zachowanie bardzo spodobało się internautom.

Luka Modrić i Ivan Rakitić to dwaj główni liderzy reprezentacji Chorwacji. Zawodnicy, którzy na co dzień reprezentują barwy Realu Madryt i Barcelony, doprowadzili swoję drużynę do finału turnieju.

Jak się okazuje, kluczem do niezwykle heroicznej postawy Chorwatów na boisku były nie tylko doskonałe przygotowanie motoryczne i taktyczne, ale przede wszystkim wzajemny szacunek, którym darzą się także poza boiskiem.

Koniecznie przeczytaj: Luka Modrić po raz kolejny podbił serca kibiców na całym świecie. Wszystko przez wzruszający gest [wideo]

Czytaj też: Film z 5-letnim Luką Modrićem podbija sieć. Chorwacki piłkarz jako dziecko... strzegł stada kóz przed wilkami [wideo]

Ten fakt udowodnili właśnie wspomniani wcześniej piłkarze, którzy po finale MŚ wymienili się koszulkami. Obydwaj umieścili również na nich specjalne dedykacje, w których nie zabrakło wzruszających słów.

Luka Modrić napisał:

Ivan, bracie, jestem ogromnie dumny, że mogłem spędzać z tobą cudowne chwile na boisku.

Ivan Rakitić nie pozostał dłużny: 

Luka, bracie, możliwość spędzenia z Tobą tego czasu była dla mnie największą przyjemnością. Kocham cię!.

Ich wspólne zdjęcie, które opublikowali w mediach społecznościowych, momentalnie obiegło internet. Kibice i internauci wyrażali w komentarzach swoje uznanie dla zawodników, którzy pomimo wrogich braw klubowych potrafią współpracować ze sobą i darzyć się szacunkiem również poza boiskiem.

Warto przeczytać: Nieprawdopodobna seria karnych. O wyniku meczu Chorwacja-Dania zadecydowali fenomenalni bramkarze [wideo]

Podziel się