Szukaj

Mariusz Pudzianowski rzuca wyzwanie Kamilowi Stochowi. „Od jutra nowe treningi zaczynam!” [foto]

04-02-2019 18:18
Mariusz Pudzianowski Fot. Mariusz Pudzianowski / YouTube.com / screen YouTube
Podziel się

Mariusz Pudzianowski, zawodnik federacji KSW, w żartobliwie skomentował wczorajsze zwycięstwo Kamila Stocha w konkursie Pucharu Świata w Oberstdorfie. Zawodnik opublikował również zabawną grafikę, którą podbił serca internautów.

W niedzielę  Kamil Stoch po raz pierwszy w tym sezonie cieszył się z wygranej w konkursie. Jak można było zauważyć w przekazach medialnych, radość naszego skoczka była ogromna.

Po tak świetnym występie w sieci pojawiło się wiele komentarzy, w których internauci gratulowali mu znakomitej postawy i zwycięstwa w zawodach. Jak zwykle nie zabrakło również żartobliwych wpisów. Autorem jednego z takich postów był Mariusz Pudzianowski, który na swoim facebookowym profilu opublikował zabawne zdjęcie. Widzimy na nim jego samego lecącego na nartach i jednocześnie wykonującego tzw. spacer farmera. Ponadto było strongman dołączył następujący komentarz:

Koniecznie przeczytaj: Mariusz Pudzianowski zabrał głos ws. używek. Zdecydował się szczere wyznanie [wideo]

Czytaj też: Mariusz Pudzianowski o zamachu na prezydenta Gdańska: „Idziemy w kierunku Zachodu, ale nie jest to dobry kierunek” [wideo]

Od jutra nowe treningi zaczynam! NOWA DIETA! Bułka z bananem! Redukcja wagi. A te walizki dla tych co nie wiedzą! To balast abym skoczni nie przeskoczył.

Fotografia stała się prawdziwym hitem. W kilkanaście minut zdjęcie polubiło ponad 2 tys. osób

Warto przeczytać: Ile zarabiają skoczkowie narciarscy? Kamil Stoch, Piotr Żyła i Dawid Kubacki w ścisłej czołówce [lista]

Podziel się