Szukaj

Pudło Milika. Polak zmarnował świetną okazję. Nie trafił do pustej bramki [wideo]

22-02-2019 11:39
Arkadiusz Milik Fot. Marcin Banasiak / Twitter / Twitter
Podziel się

Arkadiusz Milik wystąpił w ostatnich 13 minutach wczorajszego spotkania 1/16 Ligi Europy. SC Napoli pokonało w rewanżowym meczu FC Zurych 2:0, jednak Polak zmarnował doskonałą okazję na poprawienie wyniku włoskiego klubu.

Niemal stuprocentową okazję do oddania celnego strzału na bramkę Milik dostał w ostatniej minucie spotkania. Dries Mertens podał piłkę do Lorenzo Insigne. Włoch widząc wbiegającego w pole karne Polaka, skierował do niego futbolówkę.

Milik miał przed sobą pustą bramkę. Niestety reprezentant Polski nie trafił w piłkę i zmarnował okazję na trzeciego dla Napoli gola.

Nagranie z tą sytuacją poniżej:

Koniecznie przeczytaj: Wpadka posła PO. Arkadiusz Myrcha poległ na matematyce. Internauci nie wierzą: „Mam nadzieję, że to fejk… [foto]

Warto przeczytać: Nie żyje Jerzy Bożyk – legendarny krakowski jazzman i antykomunistyczny działacz niepodległościowy [foto+wideo]