Szukaj

„Najlepsza akcja meczu”. Kibice bezlitośni po porażce z Włochami. Polska reprezentacja wygwizdana [foto+wideo]

15-10-2018 00:41
Komentarze po meczu z Włochami Twitter / screen Twitter
Podziel się

Po fatalnym meczu z Włochami Polska wypada z dywizji A Ligi Narodów. Biało-czerwoni zajmują ostatnie miejsce w grupie i niezależnie od wyniku kolejnego meczu z Portugalią lądują w dywizji B. Kibice i internauci bezlitośnie komentują porażkę naszej reprezentacji.

Wydawało się, że spotkanie na Stadionie Śląskim w Chorzowie zakończy się bezbramkowym remisem. Włosi wykorzystali jednak swoją szansę w doliczonym czasie gry i strzelili zwycięską bramkę.

Według większości komentatorów Biało-czerwoni zasłużyli na porażkę. Goście stwarzali sobie zdecydowanie więcej podbramkowych sytuacji i gdyby nie świetna postawa Wojciecha Szczęsnego już na samym początku meczu Włosi mogliby prowadzić 2:0.

Koniecznie przeczytaj: Skandal w La Liga. Trener porównany do mordercy

Czytaj też: Włochy: Lider Ligi Północy zapowiedział bardzo radykalne kroki wobec imigrantów. Lewicowe organizacje już protestują

Zemściły się również niewykorzystane okazje. W 58 minucie przestrzelił Piotr Zieliński, kwadrans później w najgroźniejszym ataku Polaków Kamil Grosicki trafił w bramkarza, natomiast Arkadiusz Milik, który zgarnął odbitą piłkę, fatalnie uderzył i spudłował.

Kibice nie kryli swojego rozczarowania i po meczu wygwizdali polskich piłkarzy. Tymczasem w sieci nie brakuje prześmiewczych komentarzy i memów.

Furorę robi też filmik z Kubą Błaszczykowskim, ironicznie nazwany „najlepszą akcją meczu”.

Inne komentarze i nagrania z meczu poniżej:

Warto przeczytać: Ta spektakularna akcja Szarych Szeregów na stałe zapisała się w polskiej historii. 75 lat temu uwolnili 21 więźniów wiezionych na Pawiak [wideo]

Podziel się