Szukaj

Internet płacze ze śmiechu. Ta podobizna miała być hołdem dla Ronaldo. Piłkarz nie krył zdziwienia [FOTO+WIDEO]

30-03-2017 20:36
Popiersie Christiano Ronaldo Fot. Jakub Kręcidło / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Cristiano Ronaldo to jeden z najlepszych i najbardziej znanych piłkarzy na świecie. Mieszkańcy Madery, na której urodził się sportowiec, postanowili wyrazić swoje uznanie i nazwali lokalne lotnisko na jego cześć. Przy okazji odsłonięto popiersie Ronaldo, które szybko stało się internetowym hitem.

Okazało się, że „podobizna” piłkarza niewiele ma wspólnego z faktycznym wyglądem Portugalczyka. Karykaturalne popiersie szybko obiegło media społecznościowe i stało się inspiracją dla kolejnych memów i przeróbek.

Od dzisiaj lotnisko na Maderze oficjalnie nosi imię Cristiano Ronaldo. Na pomniku jednak musieli mocno przyoszczędzić:) - komentował dziennikarz „Przeglądu Sportowego” Jakub Kręcidło.

Koniecznie przeczytaj: Ronaldo na podsłuchu w meczu z Legią: „Wyglądają jak dzieciaki” [WIDEO]

Czytaj też: Urugwaj wyrzucił Portugalię z mundialu. Ta scena przejdzie jednak do historii: „Wielka klasa Cristiano Ronaldo” [wideo]

Ze względu na to, że pomnik postawiono na Maderze, internauci nawiązują również do osoby Ryszarda Petru.

Z bliska rzeźbę mógł zobaczyć sam zainteresowany, który wyraźnie był zaskoczony sposobem, w jaki „artysta” oddał mu hołd.

Warto przeczytać: Synowi Cristiano Ronaldo udało się powtórzyć wyczyn ojca. Młody piłkarz strzelił taką samą bramkę przewrotką [wideo]

Podziel się