Szukaj

Polska reprezentacja świętuje po meczu z Rumunią [WIDEO]

12-11-2016 17:04
Polska reprezentacja świętuje po meczu z Rumunią Fot. Łączy nas piłka / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Polska reprezentacja nie mogła lepiej uczcić Święta Niepodległości. 11 listopada nasi piłkarze wygrali z Rumunią 3:0, co dało im prowadzenie w grupie w eliminacjach do MŚ 2018. Oczywiście ze zwycięstwa cieszyli się zarówno fani, jak i sami zawodnicy polskiej reprezentacji.

Wygrana polskiej drużyny w Rumunii miała ogromne znaczenie. Dzięki temu zwycięstwu jesteśmy liderem w grupie E, a reprezentacja ze spokojem może przygotowywać się do kolejnych meczów eliminacji MŚ 2018. Warto też dodać, że polski zespół wygrał w Rumunii pierwszy raz od 1932 r.!

Zwycięstwo zapewniły nam bramka Kamila Grosickiego i dwa gole Roberta Lewandowskiego. „Wielka Polska! Niezwyciężona!” - wznosili okrzyki polscy kibice. I rzeczywiście w tym meczu taka była!

Koniecznie przeczytaj: Zamieszki w Bukareszcie przed meczem Rumunia – Polska. Bójka między kibicami Legii Warszawa i Wisły Kraków [WIDEO]

Czytaj też: Węgrzy odpowiedzieli Polakom! Pozdrowili ich w czasie meczu z Andorą! Skandowali „Polska, Polska” [WIDEO]

Na kanale „Łączy nas piłka” opublikowano nagranie, na którym widać, jak polscy zawodnicy razem z trenerem Adamem Nawałką i prezesem PZPN Zbigniewem Bońkiem świętują za kulisami zwycięstwo w Rumunii.

Warto przeczytać: Polska zaskakująco wysoko w rankingu krajów przyjmujących imigrantów

Podziel się