Szukaj

Skandaliczne zachowanie piłkarza podczas derbów Madrytu. Ugryzł swojego przeciwnika w głowę [wideo]

03-09-2018 20:59
Piłkarz ugryzł rywala w derbach Madrytu Fot. world sport / YouTube.com / screen YouTube
Podziel się

Do nietypowego zdarzenia doszło w niedzielę w trakcie derbów Madrytu. W 82 minucie spotkania kapitan Atletico Madryt B, Albert Rodrizguez wdał się w przepychanki z piłkarzem Realu Madryt Castilla, Viniciusem Juniorem. Podczas starcia nie tylko przewrócił swojego rywala, ale również ugryzł go w głowę. Obydwaj zawodnicy zostali ukarani przez sędziego żółtymi kartkami.

Zawodnik Realu Madryt Castilla, Vinicius Junior podczas niedzielnego derbowego spotkania rozgrywanego w ramach trzeciej ligi hiszpańskiej, nie tylko wyróźniał się na tle swoich kolegów z drużyny, ale również zdobył dwa gole.

W 82. minucie spotkania starł się on z kapitanem Atlético B Alberto Rodriguezem. Kiedy obaj leżeli na ziemi, rywal ugryzł go w głowę. W następstwie tego zdarzenia doszło do przepychanek z udziałem większej liczby zawodników. Sędzia, po opanowaniu sytuacji, podjął decyzję o ukaraniu obu piłkarzy żółtymi kartkami. Mecz ostatecznie zakończył się remisem 2:2.

Koniecznie przeczytaj: Real Madryt usuwa krzyż z logo klubu ze względu na muzułmanów

Na trybunach obecny był m.in. trener pierwszej drużyny Realu Madryt, Julen Lopetegui. Po meczu powiedział:

Jest bardzo młody, musi zaadaptować się do stylu gry Realu Madryt i tego, czego żądamy od piłkarzy. Uważam jednak, że rozegrał dobry mecz.

Vinícius Junior trafił do Realu Madryt Castilla latem tego roku. Uchodzi za wschodzącą gwiazdę futbolu. Zapłacono za niego 45 mln euro.

Warto przeczytać: Kibic skarży UEFA. Domaga się odszkodowania