Szukaj

Fenomenalne zachowanie kolumbijskich kibiców. Tak zareagowali na płacz małego polskiego kibica [wideo]

25-06-2018 16:16
Kolumbijscy kibice pocieszali małego polskiego kibica Fot. Iain Meiklejohn / Twitter.com / screen Twitter
Podziel się

Do niecodziennej sytuacji doszło na stadionie w Kazaniu. Gdy po zakończonym meczu mały kibic reprezentacji Polski rozpłakał się, grupa kolumbijskich kibiców okazała mu swoje wsparcie i zaczęła skandować słowa „Polska! Polska!”.

W niedzielę reprezentacja Polski przegrała swój drugi mecz na tegorocznych mistrzostwach światach w Rosji. W związku z tym, polscy piłkarze nie mają już szans na wyjście z grupy i zagranie w fazie pucharowej turnieju. Jak się okazało, fatalny występ polskich piłkarzy mocno przeżył m.in. pewien mały kibic reprezentacji Polski, który śledził to spotkanie z trybun. 

Na opublikowanym w sieci nagraniu widzimy chłopca, który wspólnie z tatą ogląda mecz. Gdy sędzia po raz ostatni gwiżdże w tym spotkaniu, młody kibic nie wytrzymuje i zaczyna płakać. Wówczas do akcji wkraczają fani reprezentacji Kolumbii, którzy najpierw zaczynają okazywać mu swoje wsparcie, a następnie czystą polszczyzną skandują słowa: „Polska! Polska!”.

Koniecznie przeczytaj: Polska reprezentacja już w Polsce. Na lotnisku w Warszawie piłkarzy przywitali kibice [wideo]

Czytaj też: Komentator TVP dosadnie podsumował występ polskiej reprezentacji. Jego wypowiedź stała się hitem internetu [wideo]

Warto przeczytać: Koniec domysłów. Znamy oficjalny skład polskiej reprezentacji na dzisiejszy mecz z Kolumbią. Jest kilka zmian [foto]

Podziel się