Szukaj

Peszko zadał pytanie Grosickiemu. Wszyscy pokładali się ze śmiechu [WIDEO]

26-11-2016 15:11
Kamil Grosicki w studiu Canal Plus Fot. Volvitas94PL / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Sławomir Peszko, zawodnik reprezentacji Polski i pomocnik Lechii Gdańsk, postanowił udowodnić, że ma poczucie humoru i potrafi śmiać się z żartów na swój temat. Pytanie zadane Kamilowi Grosickiemu, który był gościem „Ligi+ Extra”, rozbawiło wszystkich.

Grosicki, który gra w reprezentacji i występuje we francuskim klubie Stade Rennais został zaproszony do studia Canal Plus. W ramach rozrywkowej części programu „Ligia Plus Extra”, nawiązującej do popularnej zabawy „pomidor”, polski piłkarz miał odpowiadać na pytania prowadzących i nie mógł się przy tym zaśmiać. „Grosik” radził sobie całkiem nieźle, do momentu, w którym do gry włączył się jego kolega z reprezentacji.

Koniecznie przeczytaj: Skandaliczne żądania posłów. Wydali już 50 tys. zł, chcą dla siebie kolejnych 25 tys. na „sport i rekreację”

Czytaj też: Robert Winnicki vs. Kamil Durczok. Ostre ideologiczne starcie prezesa Ruchu Narodowego i dziennikarza Polsatu

Sławomir Peszko nawiązał do „alkoholowych” żartów na swój temat i zapytał, co będą razem robić, po spotkaniu w Warszawie, czym wywołał rozbawienie i salwy śmiechu u wszystkich w studiu, łącznie z Kamilem Grosickim.

Warto przeczytać: Ujawniono ważne dokumenty dotyczące Grudnia ‘70 i stanu wojennego

Podziel się