Szukaj

Kilkuletnia dziewczynka przeprowadziła wywiad z reprezentantami polskimi. „To był mój najlepszy wywiad w życiu” [wideo]

19-06-2018 16:19
Wywiad Laury z polskimi reprezentantami Fot. Łączy nas piłka / YouTube.com / screen YouTube
Podziel się

Jakiś czas temu kilkuletnia Laura, gospodyni programu „Lubię to” przyjechała do hotelu polskich piłkarzy, by przeprowadzić z nimi wywiad. Mała dziennikarka zasypywała swoimi pytaniami m.in. Kubę Błaszczykowskiego, Łukasza Fabiańskiego, Łukasza Piszczka oraz członków sztabu szkoleniowego.

Jak widzimy na opublikowanym filmie, mała dziennikarka uroczo pytała naszych reprentantów o ulubione bajki, słodycze oraz ich zachowanie zarówno na boisku, jak i poza nim. Nie zabrakło też pytań o metody dyscyplinarne stosowane przez trenera kadry Adama Nawałkę.  

Najlepszą rekomendacją dla pracy małej Laury niech będą słowa Tomasza Iwana, dyrektora reprezentacji Polski ds. organizacyjnych, który przyznał, że był po wrażeniem warsztatu dziennikarskiego dziewczynki:

Koniecznie przeczytaj: Polska reprezentacja już w Polsce. Na lotnisku w Warszawie piłkarzy przywitali kibice [wideo]

Czytaj też: Polscy piłkarze na celowniku „Super Expressu”. Dziennik podaje ich zarobki z reklam. Chodzi o zawrotne kwoty

To był chyba najlepszy wywiad w jego życiu. Przyjechała do bazy „biało-czerwonych”, rozstawiła swój dziewczęcy kącik i… w swej dociekliwości nie miała żadnych zahamowań.

Poniżej nagranie:

Warto przeczytać: Kinga Rusin skrytykowała polskich piłkarzy zwiedzających delfinarium w Rosji. „Jaki to przykład dla milionów młodych fanów?"

Podziel się