Szukaj

Niesportowe zachowanie Neymara. Sfaulował nastolatka, który odebrał mu piłkę [wideo]

27-07-2018 17:54
Niesportowe zachowanie Neymara Fot. Footy Humour / Twitter.com / screen Twitter
Podziel się

Neymar po raz kolejny podpadł kibicom na całym świecie. Wszystko za sprawą swojego wyjątkowo niesportowego faulu, którego dopuścił się na nastolatku. Jak widzimy, na nagraniu była to zemsta za wcześniejsze niespodziewane odebranie piłki. Warto dodać, że do tego zdarzenia doszło podczas młodzieżowego turnieju piłkarskiego Neymar Jr`s Five, którego brazylijski zawodnik jest patronem.

Podczas turnieju młodzi piłkarze (do 25 lat) rywalizowali zgodnie z wcześniej ustalonymi zasadami. Każdy mecz trwał 10 minut, grano bez bramkarza w 5-7 osobowych składach, a za każdym razem, gdy drużyna strzelała gola, przeciwnicy tracili jednego zawodnika. 

W jednym z takich meczy wystąpił również patron imprezy, czyli Neymar. Jak widzimy na opublikowanym w internecie filmie, piłkarz PSG próbuje przedryblować stojącego przed nim nastolatka. Zawodnik przez moment wykonuje swoje magiczne ruchy i czeka na odpowiedni moment, by minąć swojego rywala. Niespodziewanie jednak nastolatek odbiera mu piłkę i rozpoczyna kontratak. Wtedy Neymar rusza za nim i dogania go w okolicach band otaczających boisko. Tam jednak nie decyduje się na czysty odbiór piłki, ale dość niesportowy faul, po którym chłopak upada z impetem na ziemię. 

Koniecznie przeczytaj: To nagranie podbija sieć. Tak meksykańscy kibice rywalizowali w konkurencji „Neymar Challenge” [wideo]

Czytaj też: Zachowanie Neymara tym razem wykorzystane w szczytnym celu. Piłkarz został „twarzą” ważnej kampanii [foto]

Wideo jest szeroko komentowane przez internautów. Niektórzy z nich nie szczędzą mocnych słów krytyki:

On jest niezwykły. Jedyny brazylijski piłkarz, którego nikt nie lubi 

Dzieciak jest lepszy od Neymara. To wszystko.

Ego to jest to, co uczyniło go wielkim, ale on musi nauczyć się jak je obsługiwać

Warto przeczytać: Cały internet śmieje się z Neymara. Policzono, ile czasu przeleżał na murawie. Zobacz najlepsze filmy i memy [foto+wideo]

Podziel się