Szukaj

Mistrz KSW zatrzymany przez CBŚP. Akcja jak w filmie sensacyjnym. Zastępy policji, strzały, granaty hukowe [WIDEO]

15-12-2016 16:30
Zatrzumanie Michała M. - zawodnika MMA Fot. Ciekawe TV / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Centralne Biuro Śledcze Policji przeprowadziło akcję na dużą skalę, której celem były osoby podejrzane o przemyt 240 kg narkotyków. W sieci opublikowano właśnie zagranie z zatrzymania zawodnika MMA Michała M.

21 osób usłyszało zarzuty z związku z przemytem 40 kg kokainy i 200 kg haszyszu. Wśród nich był były mistrz walk KSW, dwóch policjantów i jeden emerytowany funkconariusz. Zatrzymania przeprowadzano jednocześnie w 40 różnych miejscach, głównie w Wielkopolsce, ale także województwach: mazowieckim, dolnośląskim i zachodniopomorskim. W akcji udział brało łącznie ok. 300 policjantów.

Michał M. to znany zawodnik MMA (mieszanych sztuk walki), który zdobył pasa mistrza wagi średniej federacji KSW.

Koniecznie przeczytaj: To nie Szczerba powalił na ziemię Suskiego. Jest nowe nagranie! [WIDEO]

Czytaj też: „Podstęp” dziennikarza TVP. Kompletnie pogrążył posła Nowoczesnej [WIDEO]

Grupa zajmowała się multiprzestępczością, a w szczególności przemytem kokainy, haszyszu, jak też handlem tytoniem i nielegalnymi papierosami. Jak ustalili policjanci, kurierzy przemycali narkotyki w prezerwatywach, metodą „na połyk” – powiedziała w rozmowie z PAP rzeczniczka CBŚP kom. Agnieszka Hamelusz.

Policja podaje też, że grupa zajmowała się także przemytem i obrotem haszyszu, handlem tytoniem i papierosami bez polskiej akcyzy, a „członkowie grupy podczas rozwiązywania konfliktów z innymi przestępcami posługiwali się bronią, w tym karabinami AK-47”.

Nagranie z akcji zatrzymania Michała M. poniżej:

Warto przeczytać: Chińczycy chcieli przejąć Roberta Lewandowskiego. Oferowali astronomiczne pieniądze

Podziel się