Szukaj

Idealne podsumowanie akcji w meczu Ekstraklasy. Mina tej dziewczynki mówi wszystko [wideo]

20-10-2018 16:44
Akcja napastnika Jagiellonii Białystok Fot. Mateusz Miga / Twitter / screen Twitter
Podziel się

W meczach polskiej ligi nierzadko dochodzi do kuriozalnych sytuacji. Nie inaczej było w czasie ostatniego spotkania rozegranego pomiędzy Jagiellonią Białystok a Pogonią Szczecin. Próba ataku jednego z zawodników, która zakończyła się fatalnym strzałem na bramkę, w wymowny sposób została podsumowana przez reakcję dziewczynki oglądającej mecz z trybun.

W ostatnich minutach spotkania, kiedy białostocka drużyna prowadziła 2:1, Patryk Klimala miał idealną okazję, aby podwyższyć wynik dla Jagiellonii. Napastnik po udanym pressingu odebrał piłkę obrońcy Pogoni, jednak oddany potem przez niego strzał, delikatnie mówiąc, nie należał do udanych. Klimala kopnął futbolówkę w taki sposób, że ta przetoczyła się kilkanaście metrów od bramki.

Realizator pokazujący powtórkę tej akcji, uchwycił równiż reakcję jednej z dziewczynek, które oglądały mecz na trybunach wśród kibiców Jagiellonii. Wydaje się, że wymowna mina kilkulatki jest najlepszym podsumowaniem całej sytuacji.

Koniecznie przeczytaj: Polska-Czechy: Kibice nie mogą uwierzyć. Robert Lewandowski nie trafił do… pustej bramki [wideo]

Czytaj też: Awantura w „Studio Polska”. Mężczyzna kopnął w plecy gościa programu. Natychmiastowa reakcja prowadzących [wideo]

Ekstraklasa w pigułce

- komentuje Mateusz Miga, dziennikarz sportowy.

Warto przeczytać: Sąd w Zamościu odebrał weganom dzieci. Dziewczynki były niedożywione i wymagały pomocy lekarskiej

Podziel się