Szukaj

To miał być mecz Ronaldo, ale bramkę zdobył Polak. Mariusz Stępiński strzelił gola Juventusowi Turyn [wideo+foto]

19-08-2018 15:32
Christino Ronaldo, Mariusz Stępiński Fot. Sky Sport/topgoal / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Christino Ronaldo zadebiutował w Juventusie Tyryn, który wczoraj zmierzył się z Chievo Werona w meczu pierwszej kolejki włoskiej Serie A. Stara Dama wygrała spotkanie 3:2, jednak portugalskiemu zawodnikowi nie udało się strzelić bramki. Gola dla swojej drużyny zdobył natomiast 23-letni Mariusz Stępiński.

Polski napastnik wyrównał dla gospodarzy na 1:1 w 38 minucie spotkania, popisując się efektownym uderzeniem głową. Stojący na bramce Wojciech Szczęsny nie zdołał obronić strzału skierowanego w róg bramki.

Koniecznie przeczytaj: Synowi Cristiano Ronaldo udało się powtórzyć wyczyn ojca. Młody piłkarz strzelił taką samą bramkę przewrotką [wideo]

W drugiej połowie meczu w 56 minucie rzut karny wykorzystał Emanuele Giaccherini i Chievo sensacyjnie objęło prowadzenie. Juventus zdołał jednak spotkanie wygrać. W 75 minucie samobójczym golem pomógł Mattia Bani, a 3 minucie doliczonego czasu gry na 3:2 strzelił Federico Bernardeschi.

Mimo iż drużyna Stępińskiego nie wygrała, to Polak, który na boisku grał do 66 minuty spotkania może mówić o udanym wstępie.

Po meczu 23-latek zrobił sobie pamiątkowe zdjęcie z Christino Ronaldo. Na fotografii widać też jego menadżera Marcina Kubackiego.

Mario:Cristiano 1:0

- czytamy w podpisie zdjęcia zamieszczonego na Twitterze przez topgoal.

Warto przeczytać: Ronaldo na podsłuchu w meczu z Legią: „Wyglądają jak dzieciaki” [WIDEO]