Szukaj

Adam Małysz skomentował mecz Polski z Japonią. Nie szczędził słów krytyki: „To było brzydkie pożegnanie”

30-06-2018 14:15
Adam Małysz Fot. Adam Małysz / Facebook
Podziel się

Adam Małysz ocenił ostatni mecz polskiej reprezentacji na mundialu w Rosji. Legenda skoków narciarskich nie ukrywa, że ma żal do piłkarzy za końcówkę spotkania przeciwko Japonii.

Kilka ostatnie minut meczu z Japonią spowodowały, że mimo zwycięstwa Polski 1:0, wielu kibiców czuje się zawiedzionych postawą naszej reprezentacji. Polscy piłkarze w końcówce zupełnie odpuścili i nie atakowali Japończyków, którzy wymieniali tylko między sobą podania, pozorując grę. Obie drużyny kontynuowały żenujący spektakl, mimo głośnych gwizdów kibiców obu reprezentacji, które było słychać z trybun.

Koniecznie przeczytaj: „Powiem szczerze, że jestem zbulwersowany”. Adam Małysz w mocnych słowach odpowiada na obraźliwy felieton w „Gazecie Wyborczej”

Końcówkę meczu z Japonią ocenił także Adam Małysz.

Brzydkie było pożegnanie naszych piłkarzy z mistrzostwami świata. Obawiam się, że bardziej niż skromne zwycięstwo zapamiętane zostaną ostatnie, kuriozalne minuty meczu, w których żadnej drużynie nie chciało się już walczyć. Nie dziwią mnie gwizdy kibiców na stadionie

- napisał na Facebooku.

Były skoczek podsumował także cały występ reprezentacji na mundialu.

Sam mundial był dla nas nieudany. Nie spodziewałem się finału, ale liczyłem, że uda się wyjść z grupy

- ocenił Małysz.

Warto przeczytać: Burza po wczorajszym oświadczeniu Jana Ziobry. Adam Małysz komentuje sprawę w ostrych słowach. Jest też reakcja rzecznika PiS