Szukaj

Luka Modrić po raz kolejny podbił serca kibiców na całym świecie. Wszystko przez wzruszający gest [wideo]

20-07-2018 17:37
Luka Modrić i kibic Fot. Magdalena Korzekwa-Kaliszuk / Twitter.com / screen Twitter
Podziel się

Kapitan reprezentacji Chorwacji, Luka Modrić znów podbił serca kibiców na całym świecie. Wszystko z powodu wzruszającego zachowania podczas wspólnego świętowania z chorwackimi kibicami. Gdy podczas głośnej fety dostrzegł w tłumie chłopca z zespołem Downa, natychmiast zaprosił go na scenę.

Piłkarze reprezentacji Chorwacji, którzy okazali się rewelacją turnieju, wywalczyli na nim srebrne medale. Dzięki swojej walczenje postawie na turnieju zdobyli również prawdziwy szacunek wśród wielu kibiców. 

Po powrocie do kraju chorwaccy piłkarze przez długi czas świętowali swój sukces wspólnie z kibicami. Podczas jednego z takich spotkań doszło do wzruszającego zdarzenia. Wszystko za sprawą kapitana reprezentacji Chorwacji, który zaprosił na scenę chłopca z zespołem Downa. Co ciekawe, młody kibic miał na sobie koszulkę reprezentacyjną z numerem, z którym gra w kadrze lider Chorwatów. Gdy tylko chłopak znalazł się tuż obok Luki Modricia, wówczas kibice zaczęli głośno krzyczeć: „Luka, Luka, Luka!”.

Koniecznie przeczytaj: W tym kraju nie rodzą się dzieci z Zespołem Downa. Wszystkie od razu są… zabijane

Czytaj też: Poruszający głos w obronie nienarodzonych dzieci. Słowa amerykańskiego aktora z zespołem Downa wzruszyły senatorów na Kapitolu [WIDEO]

Warto przeczytać: To nagranie obejrzało już prawie 4 miliony internautów – wzruszająca akcja 50 mam, które wychowują dzieci z zespołem Downa [wideo]

Podziel się