Szukaj

Real Madryt wprowadził ograniczenia w sprzedaży biletów dla Polaków

05-10-2016 14:29
Estadio Santiago Bernabéu - widok na trybuny Fot. Daniel Schroeder / wikipedia.org / CC BY-SA 2.5
Podziel się

Władze hiszpańskiego klubu, aby uniknąć ewentualnych zamieszek postanowiły ograniczyć otwartą sprzedaż biletów dla polskich kibiców na mecz Realu Madryt z Legią Warszawą. Spotkanie obu drużyn w ramach rozgrywek Ligii Mistrzów odbędzie się 18 października na stadionie „Królewskich” w Madrycie.

Na oficjalnej stronie Realu poinformowano, że „ze względów bezpieczeństwa” kibice gości będą mogli nabyć bilety tylko za pośrednictwem Legii Warszawa, a ich sektor zostanie oddzielony od reszty trybun. Władze madryckiego klubu zaznaczyły także, że zastrzegają sobie prawo do odmowy wstępu dla polskich kibiców, którzy zakupią bilety w inny, niż za pośrednictwem warszawskiego klubu, sposób i będą mieli wejściówki z miejscami znajdującym się poza wyznaczonym sektorem.

Koniecznie przeczytaj: Legia zaczepia Ronaldo na Twitterze

Czytaj też: Blamaż Legii na inaugurację Ligi Mistrzów

Jak się okazuje, system do zakupu biletów blokuje płatności dokonywanie polskimi kartami kredytowymi czy debetowymi. Wejściówki można jednak bez problemu nabyć, korzystając z kart płatniczych z innego kraju, nawet jeżeli są na nich polskie dane.

Innym sposobem na nabycie wejściówek jest ich zakup przy pomocy Aguila Blanc - polskiego stowarzyszenia fanów Real Madryt. W tym przypadku wymagana jest pozytywna weryfikacja ze strony hiszpańskiego klubu. Do tej pory chęć zakupu wejściówek przy pomocy stowarzyszenia zadeklarowało jedynie kilkanaście osób.

Warto przeczytać: Surowe kary dla kibiców Legii Warszawa po zajściach w Madrycie. Wielotysięczne grzywny i zakazy stadionowe

Podziel się