Szukaj

Robert Lewandowski zaśpiewał na weselu. Zmierzył się z ponadczasowym polskim przebojem [wideo]

17-07-2018 16:53
Lewandowski śpiewa na weselu
Podziel się

Kapitan reprezentacji Robert Lewandowski, który gościł niedawno na ślubie córki aktorki Anny Korcz, zaprezentował się z nieco innej strony. Podczas zabawy weselnej niespodziewanie wcielił się w rolę wokalisty i zmierzył się z legendarnym przebojem „Wehikuł czasu”. Nagranie z jego występu niemal natychmiast stało się hitem internetu.

W ceremonii ślubnej, która odbyła się 14 lipca, udział wzięło wiele polskich gwiazd. Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. Zofia Zborowska, Marcelina Zawadzka czy Kasia Skrzynecka z mężem. Nie zabrakło również Anny i Roberta Lewandowskich. 

Podczas zabawy weselnej piłkarz reprezentacji Polski i Bayernu Monachium ku zaskoczeniu obecnych gości pochwalił się swoimi wokalnymi umiejętnościami. Jak widzimy na nagraniu, wykonał piosenkę „Wehikuł czasu” zespołu Dżem. Goście, którzy entuzjastycznie reagowali na jego występ, równie ochoczo tańczyli w rytm śpiewanej przez niego piosenki. 

Koniecznie przeczytaj: To nagranie to hit! FIFA wpadła na niezwykły pomysł. Polskę pozdrawia Kostaryka, a Robert Lewandowski mówi po… arabsku [WIDEO]

Czytaj też: Ironiczny komentarz Roberta Lewandowskiego po ćwierćfinałowym meczu Ligi Mistrzów. Piłkarz pokazał zdjęcie swojej twarzy [foto+wideo]

Poniżej nagranie:

Warto przeczytać: Robert Mazurek wytknął hipokryzję posłowi Nowoczesnej [WIDEO]

Podziel się