Szukaj

Tak Robert Lewandowski docenił sukces polskich siatkarzy. Nagranie z jego udziałem podbija sieć [wideo]

02-10-2018 17:24
Żart Roberta Lewandowskiego Fot. Bayern & Germany / Twitter.com / screen Twitter
Podziel się

Kapitan piłkarskiej reprezentacji Polski, podobnie jak inni polscy sportowcy, pogratulował siatkarzom zwycięstwa w finale mistrzostw świata. Przy okazji postanowił zadrwić ze swojego kolegi, Brazylijczyka Rafinhi grającego wraz z nim w Bayernie Monachium. Polak zostawił mu drzwiach jego szafki w szatni niezwykle wymowną wiadomość.

Po niedzielnym sukcesie polscy siatkarze otrzymali gratulacje od m.in. Adama Małysza, Joanny Jędrzejczyk, Jerzego Dudka oraz Roberta Lewandowskiego.

Kapitan reprezentacji nie tylko złożył gratulacje, ale również opublikował w mediach społecznościowych nagranie, na którym widać, jaką niespodziankę przygotował z tej okazji dla swojego kolegi z drużny, Brazylijczyka Rafinhi. Otóż Polak powiesił na jego szafce w szatni Bayernu Monachium kartę z wymownym napisem „BRA-POL 0:3”, przy którym zaznaczył, że to polscy siatkarze  zdobyli tytuł mistrzów świata.

Koniecznie przeczytaj: Wpadka organizatorów mistrzostw świata. Podczas dekoracji nie zagrano Mazurka Dąbrowskiego [wideo]

Czytaj też: Samolot polskich siatkarzy uszkodzony. Mistrzowie świata wrócą do Polski z dużym opóźnieniem [foto]

Jak widać na filmie, Rafinha pozytywnie zareagował na „prezent” Roberta Lewandowskiego. Brazylijczyk nie tylko pogratulował naszym siatkarzom zwycięstwa w mistrzostwach świata, ale również udostępnił ten film w mediach społecznościowych.

Warto przeczytać: Kibic krzyczał do mikrofonu „Mistrzowie świata!”. Nagle zorientował się: „A to jest TVN? To przepraszam” [wideo]

Podziel się