Szukaj

Robert Lewandowski wziął udział w show iluzjonisty. Ostatnia sztuczka powaliła go na kolana: „Nie zasnę teraz, będę myślał, jak to zrobiłeś” [wideo]

21-04-2018 17:44
Robert Lewandowski w programie u iluzjonisty Fot. Magic of Y / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Magik Y zyskał dużą popularność w 2012 roku, gdy w znanym programie „Mam Talent!” doszedł aż do półfinału. Od pięciu lat iluzjonista prowadzi swój kanał na YouTube, gdzie oglądają go setki tysięcy osób. W najnowszym odcinku gościem specjalnym był Robert Lewandowski.

Magik Y oraz Robert Lewandowski spotkali się w sklepie Zgoda FC, którego współwłaścicielem jest sam piłkarz Bayernu Monachium. Iluzjonista po krótkiej rozmowie pokazał zawodnikowi kilka sztuczek, które wywarły na kapitanie reprezentacji Polski ogromne wrażenie.

Najbardziej niemożliwa do wykonania wydał się zwłaszcza ostatni pokaz magika. Najpierw Robert Lewandowski wybrał jedną kartę z talii. Następnie wsunął ją z powrotem do pozostałych. Wtedy iluzjonista wręczył piłkarzowi piłkę i kazał ją mocno trzymać. Gdy zawodnik to uczynił, magik rzucił talią kart w piłkę. Szybko okazało się, że dziewiątka pik, którą wybrał Robert Lewandowski, nie leży na podłodze.

Koniecznie przeczytaj: Robert Lewandowski wylądował „na dywaniku” u trenera. Polski zawodnik musiał odbyć długą rozmowę, którą skomentowała niemiecka prasa

Czytaj też: Ironiczny komentarz Roberta Lewandowskiego po ćwierćfinałowym meczu Ligi Mistrzów. Piłkarz pokazał zdjęcie swojej twarzy [foto+wideo]

Iluzjonista polecił zawodnikowi rozciąć piłkę scyzorykiem. Zdezorientowany piłkarz zobaczył, że karta znalazła się w środku futbolówki. Robert Lewandowski po tej sztuczce nie ukrywał swojego podziwu dla magika.

Nie zasnę teraz, będę myślał, jak to zrobiłeś

– powiedział oszołomiony piłkarz.

Warto przeczytać: Lider niemieckiej Partii Zielonych Robert Habeck o swoich rodakach. „Nie ma narodu niemieckiego. To nazistowska koncepcja”

Podziel się