Szukaj

Robert Lewandowski pożegnał odchodzącego z reprezentacji Łukasza Piszczka. Jego wpis nie spodobał się internautom [foto]

07-08-2018 17:01
Robert Lewandowski Fot. Łączy nas piłka / Facebook
Podziel się

Jakiś czas temu Łukasz Piszczek podjął decyzję o zakończeniu reprezentacyjnej kariery. W związku z tym, Robert Lewandowski opublikował w mediach społecznościowych wpis, w którym podziękował mu za wspólną grę w kadrze. Jak jednak okazało, wpis ten oburzył niektórych kibiców. Wszystko dlatego, iż kapitan reprezentacji swoją wdzięczność wyraził w języku angielskim.

Łukasz Piszczek w swoim poście na Facebooku, podkreślił, że decyzję o zakończeniu kariery reprezentacyjnej podjął po długich i trudnych przemyśleniach. Piłkarz podziękował również kibicom, zawodnikom oraz trenerom, z którymi współpracował: 

W życiu czasami trzeba podejmować ciężkie, ale racjonalne decyzje. Po długich przemyśleniach ja taką podjąłem. Moja przygoda z reprezentacją dobiegła końca.11 lat zawsze z dumą reprezentowałem Polskę w seniorskiej reprezentacji. Był to wyjątkowy czas. Będę go zawsze bardzo miło wspominał. Dziękuję przede wszystkim Kibicom za wsparcie, trenerom dziękuję za zaufanie. Zawsze starałem się nauczyć od nich jak najwięcej, czerpać z ich doświadczenia i wiedzy. Dziękuję wszystkim osobom związanym z każdym sztabem szkoleniowym i moim kolegom z boiska, z którymi wspólnie miałem zaszczyt reprezentować Polskę w tych 65 meczach z orłem na piersi.

Koniecznie przeczytaj: Zabawny taniec zawodników Bayernu Monachium. Robert Lewandowski i James Rodriguez dali prawdziwe show [wideo]

Czytaj też: Robert Lewandowski zaśpiewał na weselu. Zmierzył się z ponadczasowym polskim przebojem [wideo]

Na tą decyzję zareagował m.in. Robert Lewandowski, który z tej okazji postanowił opublikować okolicznościowy wpis. Kapitan reprezentacji podziękował w nim Łukaszowi Piszczkowi za wspólne występy w kadrze narodowej:  

 Twoje zaangażowanie i poświęcenie, które pokazałeś podczas grania w drużynie narodowej wzbudziły mój podziw i zawsze będą zapamiętane przez fanów.

Co ciekawe, Robert Lewandowski zdecydował się na wyrażenie swojej wdzięczności w języku angielskim. Pomysł ten oburzył niektórych internautów, którzy w komentarzach nie szczędzili mocnych słów krytyki. Jeden z nich napisał:

Zjedz snickers Robert! Idiotyczne zachowanie, rozumiem ze można po angielsku, niemiecku, można pewnie byłoby i po hiszpańsku, ale przede wszystkim wypadałoby po polsku.

Z kolei inny dodał:

 Przepraszam Robert zapomniałem, że po mistrzostwach świata przestałeś się utożsamiać z naszym jadowitym językiem! 

Warto przeczytać: Tym wpisem Zbigniew Boniek podbił media społecznościowe. Zawarł w nim zabawną anegdotę sprzed lat [foto]

Podziel się