Szukaj

Polska-Czechy: Kibice nie mogą uwierzyć. Robert Lewandowski nie trafił do… pustej bramki [wideo]

16-11-2018 13:38
Pudło Lewandowskiego Fot. Łączy nas piłka / You Tube / screen YouTube
Podziel się

Wczorajszy mecz Biało-Czerwonych z Czechami to kolejny nieudany występ naszej reprezentacji. Przegraliśmy 0:1, a poziom spotkania chyba najlepiej obrazuje sytuacja z drugiej połowy meczu, kiedy kapitan polskiej drużyny nie trafił do pustej bramki.

Robert Lewandowski nie wykorzystał doskonałej okazji na wyrównanie w 56 minucie spotkania. Po podaniu od Przemysława Frankowskiego piłka znalazła się tuż pod nogami napastnika, który jednak nie trafił do pustej bramki z odległości około trzech metrów.

To była chyba najlepsza okazja Polaków do strzelenia choćby honorowej bramki. Ostatecznie mecz towarzyski zakończył się 0:1 i jest już trzecią porażką reprezentacji prowadzonej przez Jerzego Brzęczka.

Koniecznie przeczytaj: Ironiczny komentarz Roberta Lewandowskiego po ćwierćfinałowym meczu Ligi Mistrzów. Piłkarz pokazał zdjęcie swojej twarzy [foto+wideo]

Poniżej pudło Lewandowskiego i skrót meczu:

Kapitan reprezentacji został poproszony o komentarz:

Tymczasem fatalny mecz i nieudany strzał Lewandowskiego ostro komentują internauci:

Warto przeczytać: To nagranie to hit! FIFA wpadła na niezwykły pomysł. Polskę pozdrawia Kostaryka, a Robert Lewandowski mówi po… arabsku [WIDEO]