Szukaj

Popularny raper skomentował prezent od Legii Warszawa. „Ten, co to napisał to idiota” [foto]

27-11-2018 15:04
TEDE Fot. PopkillerTV / YouTube.com / screen YouTube
Podziel się

Dział promocji Legii Warszawa postanowił podarować prezent raperowi Jackowi Graneckiemu (TEDE). Jak się jednak okazało, załączony do podarunku list zupełnie nie przypadł mu do gustu. Muzyk w swoim komentarzu nie szczędził mocnych słów.

TEDE opublikował w mediach społecznościowych wpis, w którym pochwalił się, iż otrzymał od Legii Warszawa prezent w postaci kurtki z nowej kolekcji wypuszczonej przez mistrzów Polski.

Jak wynika z relacji rapera, do podarunku załączono list, który mu się nie spodobał. Wszystko za sprawą niektórych twierdzeń, jak tych użytych już na samym wstępie:

Ruszamy z nową kolekcją Legia Lifestyle 2018/2019. Trochę szkoda tej kurtki dla Ciebie, ale… mamy gest.

Koniecznie przeczytaj: To już koniec Nowoczesnej? Siedmioro posłów przeszło do klubu PO-KO. Internet bez litości [foto]

Czytaj też: Marszałek Tyszka żartuje z nazwy nowego klubu. Posłowie PO wściekli: „Mówi się PeOKaO, a nie POKO” [wideo]

Przytoczone słowa były nawiązaniem do jednego z utworów Tede nagranym w związku z #HOT16CHALLENGE, w którym rapuje:

Trochę szkoda tego bitu na Hot16Challange, ale mamy gest, mamy gest..

Jacek Graniecki w swoim komentarzu stwierdził, że wie, iż sformułowania użyte w liście nawiązują do jego piosenki, jednak pomimo to, pozostaje w nim duży niesmak:

Bardzo fajny prezent, dzięki. Rozumiem, że miało być zabawnie i że to taka paralela do „HOT16CCHALLENGE”, ale jednak po głębszym zastanowieniu stwierdza, że ten, co to napisał to idiota i musi się jeszcze dużo nauczyć. Chyba jednak nie jestem godny, by nosić. Głupio wyszło.

Warto przeczytać: Oprawa patriotyczna na meczu Legii. Niezwykłe przesłanie i... wielki dym. Mecz został przerwany [wideo+foto]

Podziel się