Szukaj

Komentator TVP nie przestaje zaskakiwać. Kolejny jego żartobliwy komentarz stał się hitem internetu [wideo]

02-07-2018 15:28
Jacek Laskowski o Giannim Infantino Fot. Kardon1986_2 / Twitter.com / screen Twitter
Podziel się

Niedawno Jacek Laskowski rozbawił kibiców swoim nieszablonowym podsumowaniem katastrofalnej gry naszej reprezentacji. Tym razem komentator TVP „nie miał litości” dla prezydenta FIFA, Gianniego Infantino, którego żartobliwe nazwał Ryszardem Ochódzkim.

Prezydent FIFA Gianni Infantino podczas meczu Rosji i Hiszpanii zasiadał w loży honorowej wraz z premierem Rosji, Dmitrijem Miedwiediewem, jego małżonką oraz królem Hiszpanii, Filipem VI Burbonem. W trakcie meczu realizator kilkukrotnie pokazywał całą czwórkę. W pewnym momencie komentujący spotkanie Jacek Laskowski postanowił przybliżyć widzom sylwetki tych postaci:

Po prawej Dmitrij Miedwiediew, po lewej król Hiszpanii Filip VI, a w środku Ryszard Ochódzki.

Koniecznie przeczytaj: Komentator TVP dosadnie podsumował występ polskiej reprezentacji. Jego wypowiedź stała się hitem internetu [wideo]

Czytaj też: Mundial 2018: FIFA ukarała PZPN. Prawie 40 tys. zł za wywieszenie „nacechowanego politycznie” i „obraźliwego” banera [foto]

Po kilku sekundach komentantor poprawił się i przyznał, że jego wcześniejsza prezentacja prezydenta FIFA była po prostu zwykłym żartem.

Nagranie można zobaczyć TUTAJ.

Komentator TVP nawiązał w ten sposób oczywiście do fryzury prezydenta FIFA, która sprawia, że jest on łudząco podobny do Ryszarda Ochódzkiego, głównego bohatera kultowej polskiej komedii „Miś”.

O komentarzu Jacka Laskowskiego głośno było także po meczu Polska-Kolumbia. Gdy sędzia zagwizdał po raz ostatni, komentator TVP podsumował spotkanie słowami: „No i pojechali… do domu. Mamy mundial w 4K. Kolumbia, Kazań, Klęska. Czwarte „K” proszę sobie dopisać według własnego uznania. 0-3”. (Więcej: Komentator TVP dosadnie podsumował występ polskiej reprezentacji. Jego wypowiedź stała się hitem internetu [wideo]).

Warto przeczytać: FIFA wszczęła postępowanie ws. piłkarza Chorwacji, który po meczu z Rosją krzyczał „Sława Ukrainie”. Znamy decyzję [wideo]

Podziel się