Szukaj

Grzegorz Krychowiak zaimponował kibicom. Udzielił wywiadu w… pięciu różnych językach [wideo]

03-12-2018 21:44
Grzegorz Krychowiak Fot. ФК «Локомотив» Москва / You Tube / screen YouTube
Podziel się

Grzegorz Krychowiak pochwalił się swoimi lingwistycznymi umiejętnościami w czasie wywiadu dla rosyjskiej telewizji. Reprezentant Polski komentował spotkanie w Lidze Mistrzów w pięciu językach.

Polski piłkarz obecnie gra w Lokomotiw Moskwa, który 28 listopada wygrał w Lidze Mistrzów z tureckim Galatasaray Stambuł 2:0. Krychowiak podzielił się swoimi wrażeniami po pierwszym zwycięstwie rosyjskiego klubu w tegorocznych rozgrywkach.

Pomocnik dostał kilka pytań w języku angielskim. Na każde z nich zdecydował się odpowiedzieć w innym języku. Krychowiak mówił kolejno po angielsku, francusku, rosyjsku, hiszpańsku i na koniec po polsku.

Koniecznie przeczytaj: Zamieszki przed meczem Ligi Europy. Uliczne walki kibiców Athletic Bilbao i Spartak Moskwa. Tragiczny finał - nie żyje policjant [foto+wideo]

Czytaj też: Legia i marzenie o Lidze Mistrzów

Mam nadzieję, że nasz tłumacz rozmawia po polsku i to wszystko przetłumaczy

- dodał na koniec.

Kibice bardzo pozytywnie ocenili umiejętności Polaka. Pod nagraniem, opublikowanym na rosyjskim kanale klubu, pojawiło się mnóstwo pochwał.

Jak ty mi zaimponowałeś!

- napisał jeden z internautów.

Nagranie poniżej:

Warto przeczytać: Losowanie Ligi Mistrzów było ustawione? Wyszło na jaw, że jedna z drużyn musiała wiedzieć, na kogo trafi – już wcześniej rozpoczęła sprzedaż biletów [foto]

Podziel się