Szukaj

Niesportowe zachowanie Cristiano Ronaldo. Zdaniem ekspertów powinien otrzymać czerwoną kartkę [wideo]

26-06-2018 14:19
Niesportowe zachowanie Cristiano Ronaldo Fot. Football 247 / YouTube.com / screen YouTube
Podziel się

Jedna z największych gwiazd mundialu i lider reprezentacji Portugalii Cristiano Ronaldo znów zaskoczył piłkarski świat. Tym razem jednak nie sprawą kolejnej pięknej bramki, ale niesportowego zachowania. Otóż w trakcie jednego z starć uderzył walczącego z nim zawodnika w twarz. Sędziujący to spotkanie arbiter ukarał go żółtą kartką. Jednak zdaniem większości ekspertów, decyzja ta była zbyt pobłażliwa.

Do tej kontrowersyjnej sytuacji doszło już w ostatniej fazie meczu. Jak widzimy na nagraniu, Ronaldo i irański obrońca rywalizują o pozycję. W pewnym momencie Portugalczyk uderza swojego przeciwnika łokciem w twarz.

Arbiter, który nie widział dobrze tego zdarzenia, postanowił skorzystać z systemu VAR. Po wnikliwej analizie zdecydował się jednak oszczędzić gwiazdę reprezentacji Portugalii i pokazał, zdaniem wielu ekspertów, jedynie żółtą kartkę.

Koniecznie przeczytaj: Cristiano Ronaldo zachwycił internautów przed meczem z Urugwajem. Genialna bramka na treningu [wideo]

Czytaj też: Cristiano Ronaldo przechodzi do Juventusu Turyn. Real Madryt opublikował oficjalne oświadczenie

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1:1. Rezultat ten pozwolił Portugalczykom na spokojne wyjście z grupy. W kolejnej fazie turnieju zmierzą się z reprezentacją Urugwaju. 

Poniżej nagranie:

Warto przeczytać: Urugwaj wyrzucił Portugalię z mundialu. Ta scena przejdzie jednak do historii: „Wielka klasa Cristiano Ronaldo” [wideo]

Podziel się