Szukaj

To nagranie podbija sieć. Tak meksykańscy kibice rywalizowali w konkurencji „Neymar Challenge” [wideo]

09-07-2018 17:39
Neymar challenge Fot. Francisco Velasco / Twitter.com / screen Twitter
Podziel się

Choć reprezentacja Brazylii zakończyła już swoją przygodę z tegorocznym mundialem w Rosji, to jednak wciąż internauci, kibice i piłkarze nie stronią od żartów na temat gwiazdy tej drużyny, Neymara. Niedawno w trakcie przerwy spotkania rozgrywanego w Meksyku, śledzący ten mecz fani wystąpili w specjalnym konkursie.

Konkurencja nazwana przez media „Neymar Challenge" miała swoją premierę podczas jednego ze sparingów rozgrywanego przez zespoły z ligi meksykańskiej. Kibice śledzący to spotkanie, w przerwie zeszli na murawę i ustawili się na linii środkowej boiska. Następnie zgodnie z wcześniej ustalonymi zasadami, zaczęli się turlać w stroję pola karnego. Zwycięzcą miał zostać ten, kto pierwszy dotrze do celu.

Koniecznie przeczytaj: Polska jedzie na mundial w Rosji! Nerwowa końcówka meczu z Czarnogórą [FOTO + WIDEO]

Czytaj też: Skandaliczne „Mistrzostwa świata w strzelaniu do narodowców” na FB. „Strzelaj do zwierząt”

Warto również przypomnieć, że niedawno popularna sieć barów szybkiej obsługi przygotowała spot reklamowy, w którym także sparodiowała charakterystyczne dla tego piłkarza turlanie. (Więcej: KFC sparodiowało zachowanie Neymara na boisku. Spot reklamowy podbija internet [wideo]).

Warto przeczytać: Neymar w nietypowy sposób uczcił pamięć Stephena Hawkinga. Fani oburzeni: „Jak można zrobić coś takiego w dniu jego śmierci?” [foto]

Podziel się