Szukaj

To nagranie podbija internet. Tak Jose Mourinho próbował pokonać ogrodzenie oddzielające strefę VIP [wideo]

10-09-2018 20:00
Jose Mourinho Fot. Football Planet / Twitter.com / screen Twitter
Podziel się

W sobotę na stadionie Wembley w ramach Ligi Narodów rywalizowały ze sobą reprezentacje Anglii i Hiszpanii. Z trybun spotkanie obserwował m.in. trener Manchesteru United, Jose Mourinho, który przed wejściem na swoje miejsce w loży VIP-ów zaliczył bolesny upadek. Film z jego udziałem niemal natychmiast stał się hitem internetu.

Na opublikowanym w mediach społecznościowych nagraniu widzimy, jak trener Jose Mourinho przeskakuje nad ogrodzeniem wydzielającym przejście strefy VIP, a następnie traci równowagę i przewraca się.

Film ukazujący upadek portugalskiego szkoleniowca niemal natychmiast stał się hitem sieci. Internauci bardzo chętnie komentowali nagranie i udostępniali je w mediach społecznościowych. Warto w tym miejscu podkreślić, że Jose Mourinho nie cieszy się w Anglii najlepszą opinią ze względu, zdaniem wielu, wyniosłe zachowanie.

Koniecznie przeczytaj: Hit internetu. Dziennikarz Onetu kontra polski rolnik: „Jaka konstytucja? PO kradło miliony” [wideo]

Czytaj też: W Warszawie trwa Wielka Defilada Niepodległości. Oglądaj transmisję na żywo [foto+wideo live]

Mecz zakończył się zwycięstwem Hiszpanii 1-2. Gole dla zawodników z Półwyspu Iberyjskiego strzelali Saul Niguez oraz Rodrigo Moreno. Bramkę dla Anglików zdobył zaś Marcus Rashford.

Warto przeczytać: Premier Theresa May zatańczyła podczas wizyty w Afryce. Nagrania z jej udziałem stały się hitem internetu [wideo]

Podziel się