Szukaj

Komiczna sytuacja w meczu Legii z Dudelange. Doskonale pokazuje poziom drużyny, z którą przegrał mistrz Polski [wideo]

17-08-2018 17:49
Kuriozalna sytuacja w meczu Legii z Dudelange Fot. Przemek Langier / Twitter.com / screen Twitter
Podziel się

Do dość kuriozalnej sytuacji doszło podczas rewanżowego spotkania rozgrywanego pomiędzy Legią Warszawa i F91 Dudelange. W końcówce spotkania dwóch zawodników mistrza Luksemburgu nie zrozumiało się, w wyniku czego doszło do komicznego zderzenia.

W końcówce spotkania, gdy na tablicy wyników widniał rezultat 2-2, a Legia miała jeszcze szanse na zdobycie bramki i awans do dalszej rundy, gracze Dudelange skonstruowali akcję, która mogła zakończyć się golem. Na przeszkodzie stanął im jednak brak odpowiedniej komunikacji.

Na opublikowanym fragmencie wczorajszego meczu widzimy, jak jeden z zawodników mistrza Luksemburga wykopuje piłkę do przodu, jednak jego kolega, do którego adresowana jest futbolówka znajduje się na pozycji spalonej. W związku z tym nie startuje on do piłki, czym umożliwia kontynuowanie akcji swoim kolegom. Wybiegający zza jego pleców zawodnik nie jest jednak w stanie go ominąć i obaj zderzają się ze sobą.

Koniecznie przeczytaj: Legia ośmieszyła się na własnym boisku. Internauci bezlitośni. Zobacz najlepsze memy i komentarze [wideo+foto]

Czytaj też: Legia Warszawa znowu zostanie ukarana przez UEFA? Chodzi o oprawę, która pojawiła się na stadionie [wideo]

Poniżej nagranie: 

Warto przeczytać: Kuriozalna sytuacja w eliminacjach do Ligii Mistrzów: „Legia Warszawa odpadła po walce z klubem, który maluje trawę na zielono” [foto]

Podziel się