Szukaj

To nagranie to absolutny hit. Komentator oszalał po golu dla Polski: „Husario! Biegnijmy na Senegalczyków!” [wideo]

21-06-2018 20:06
Gol Krychowiaka w meczu z Senegalem Fot. FIFATV / You Tube / screen YouTube
Podziel się

Większość kibiców spotkanie Polska-Senegal śledziła na antenie Telewizji Polskiej, gdzie mecz relacjonował Dariusz Szpakowski. W mediach społecznościowych jednak furorę robi komentarz Kamila Gapińskiego z Weszło FM, który wyjątkowo emocjonalnie zareagował po golu strzelonym przez Grzegorza Krychowiaka.

Kamil Gapiński relacjonował mecz z Wojciechem Kowalczykiem. Jak wszyscy wiemy, nasza reprezentacja nie pokazała się z najlepszej strony i przez większość spotkania komentatorzy nie mieli czym się zachwycać. W wyniku kuriozalnych błędów straciliśmy dwie bramki i dopiero przed końcem meczu pojawiła się szansa na remis. Wtedy Gapiński dosłownie oszalał.

Krychowiak! Gooooooooooooooooool

- krzyknął.

Wreszcie coś się udało! Wreszcie jakieś życie tchnięte w polski zespół. Trzy minuty do końca regulaminowych dziewięćdziesięciu. Na nich! Napierdzielamy! Husario! Biegnijmy na Senegalczyków

Koniecznie przeczytaj: Cały internet mówi o filmie z udziałem Grzegorza Krychowiaka „Tego nie da się odzobaczyć” [wideo]

Czytaj też: Polska zmiażdżona przez Kolumbię. Reakcja Kamila Grosickiego najlepszym podsumowaniem meczu [wideo]

- dopingował Gapiński.

Idźmy za ciosem! Strzelmy wyrównującą bramkę! Podwińmy getry i ruszajmy, ale ruszajmy z taką siłą, z jaką teraz wszyscy tego oczekują! Dwanaście lat nie graliśmy na mundialu, nie możemy tutaj dać d**y! Musimy się podnieść z kolan! Polska do przodu! Jedziemy!

- komentator nie tracił nadziei.

Niestety wyrównującego gola nie udało się strzelić. Niemniej emocjonalna relacja Gapiński podbiła media społecznościowe.

Warto przeczytać: Zenek Martyniuk nagrał specjalną piosenkę na mundial. To przeróbka znanego hitu [wideo]

Podziel się