Szukaj

Zofia Klepacka o rządach Rafała Trzaskowskiego: „Czy mój dziadek walczył o taką Warszawę w Powstaniu?” [foto]

22-02-2019 15:21
Zofia Klepacka Fot. Telewizja Republika / YouTube.com / YouTube
Podziel się

Utytułowana polska windsurferka Zofia Klepacka opublikowała w mediach społecznościowych wpis, w którym krytycznie odniosła się do niedawnej decyzji prezydenta stolicy Rafała Trzaskowskiego. Co ciekawe, jest post został szybko usunięty przez administrację Facebooka. Pomimo to jedna z internautek zdołała zachować tą wypowiedź i ponownie ją opublikować. Słowa polskiej sportsmenki chętnie komentowali twitterowicze.

Zofia Klepacka w swoim wpisie nie tylko skrytykowała podpisanie przez prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego deklaracji na rzecz społeczności LGBT, ale również zwróciła uwagę, że zaniedbywane są inne obszary życia publicznego:

Mówię kategoryczne NIE dla promocji środowisk LGBT i będę bronić tradycyjnej Polski. Czy mój dziadek walczył o taką Warszawę w Powstaniu? Nie wydaje mi się...Panie Prezydencie, może się Pan lepiej weźmie za sport w Warszawie, który kuleje?

Koniecznie przeczytaj: Prawicowy gej ostro krytykuje środowiska LGBT: „Ideologia gender jest antynaukowa. To absurd” [wideo]

Czytaj też: Filozoficzno-artystyczny wpis Lech Wałęsy: „Zawsze jest jakaś tajemnica” [foto]

Słowa Zofii Klepackiej chętnie komentowali internauci:

Warto przeczytać: Szokujący wpis Lecha Wałęsy. Zadał ojcu Ludwikowi Wiśniewskiemu zdumiewające pytanie [foto]

Podziel się