Szukaj

Kibice Sportingu brutalnie pobili trenera i zawodników… własnej drużyny. Była to kara za rozczarowujący sezon [wideo]

16-05-2018 20:29
Kibice Sportingu pobili piłkarzy Fot. Jan Hagen / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Sporting ma za sobą kolejny rozczarowujący sezon. Drużynie nie udało się awansować do Ligi Mistrzów, ponadto piłkarze często grali słabo. Kibice postanowili więc zemścić i po kolejnej porażce weszli do szatni zawodników, których pobili.

Sześćdziesięciu zamaskowanych kibiców po dotkliwej porażce Sportingu w ostatnim meczu ligi portugalskiej, weszło do szatni swojego zespołu. Następnie piłkarze oraz trener Jorge Jesus zostali w brutalny sposób pobici.

Rozwścieczeni kibice w pierwszej kolejności zaatakowali szkoleniowca zespołu, następnie przyszła kolej na piłkarzy. Co ciekawe, najmocniej pobity został najlepszy gracz drużyny – Bas Dost. W tym sezonie zawodnik zdobył aż 33 bramki. Mimo to piłkarz otrzymał kilka ciosów w głowę, co doprowadziło do szerokiego rozcięcia czoła – Dost nie zagra w finale pucharu Portugalii.

Koniecznie przeczytaj: Skandaliczna sytuacja w polskiej piłce – piłkarz Wisły oskarża trenera o pobicie. „Jesteś normalny czy debil? Zaraz ci przy...”

Czytaj też: Brutalnie pobicie w Płońsku. Policja do pokonania miała 400 metrów. Przyjechała po... 30 minutach! [WIDEO]

Tak wyglądała szatnia po ataku kibiców:

Wielu fanów Sportingu poczuło się zbulwersowana – ich zdaniem piłkarze nie powinni zostać pobici. Z tego powodu część kibiców wyraziła swoje poparcie dla drużyny:

Warto przeczytać: Policja odpowiada na zarzuty Stonogi o pobicie i publikuje kompromitujące dla niego nagranie z celi [WIDEO]

Podziel się