Szukaj

Kibice Wisły Kraków przypadkowo podpalili… własny transparent. Na banerze widniał napis: „Nigdy się nie wypalimy” [wideo]

14-05-2018 16:22
Kibice Wisły podpalili własny transparent Fot. Mateusz Miga / Twitter / screen Twitter
Podziel się

W niedzielę na stadionie Wisły Kraków gospodarze podejmowali drużynę z Poznania. Mecz zakończył się wynikiem remisowym, uwagę przykuwali jednak nie tylko piłkarze – wszystko za sprawą małego pożaru w trakcie spotkania.

Podczas meczu Wisły Kraków z Lechem Poznań doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Kibice gospodarzy wywiesili transparent z napisem: „Nigdy się nie wypalimy”. Dodatkowym elementem oprawy były dziesiątki odpalanych rac.

Jeden z kibiców nie zachował jednak należytej ostrożności, co doprowadziło do podpalenia banneru. Ponieważ ogień szybko się rozprzestrzeniał, na miejscu musiała interweniować straż pożarna. Mecz został na jakiś czas przerwany, a piłkarze zeszli z boiska.

Koniecznie przeczytaj: Specjalna oprawa dla Alfiego Evansa od kibiców Legii Warszawa. Na trybunach podczas meczu pojawił się wyjątkowy transparent [foto]

Czytaj też: Poseł Krzysztof Brejza złożył oficjalne zawiadomienie o próbie zabójstwa jego rodziny. Nieopodal kamienicy, w której mieszka, zapalił się... toi-toi

Wydarzenie zostało skomentowane w internecie. Niektórzy użytkownicy Twittera przekonywali, że po raz kolejny udowodniono, że obecność rac na stadionie może być niebezpieczna. Wielu kibiców twierdziło z kolei, że pirotechnika jest bezpieczna, o ile używają jej odpowiedzialne osoby.

Większość komentujących żartowała jednak z kibiców Wisły, którzy podpalili część swojej oprawy.

O wydarzeniu dyskutowano również na stronie Stadionowych Oprawców:

Warto przeczytać: Izu Ugonoh po raz kolejny stanął w obronie Polski – przekonywał, że nie jesteśmy krajem rasistów: „Masz chamów i głupków we wszystkich kolorach”

Podziel się