Szukaj

Kibice Wisły Kraków przypadkowo podpalili… własny transparent. Na banerze widniał napis: „Nigdy się nie wypalimy” [wideo]

14-05-2018 16:22
Kibice Wisły podpalili własny transparent Fot. Mateusz Miga / Twitter / screen Twitter
Podziel się

W niedzielę na stadionie Wisły Kraków gospodarze podejmowali drużynę z Poznania. Mecz zakończył się wynikiem remisowym, uwagę przykuwali jednak nie tylko piłkarze – wszystko za sprawą małego pożaru w trakcie spotkania.

Podczas meczu Wisły Kraków z Lechem Poznań doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Kibice gospodarzy wywiesili transparent z napisem: „Nigdy się nie wypalimy”. Dodatkowym elementem oprawy były dziesiątki odpalanych rac.

Jeden z kibiców nie zachował jednak należytej ostrożności, co doprowadziło do podpalenia banneru. Ponieważ ogień szybko się rozprzestrzeniał, na miejscu musiała interweniować straż pożarna. Mecz został na jakiś czas przerwany, a piłkarze zeszli z boiska.

Koniecznie przeczytaj: Wdowczyk nadal będzie trenerem Wisły Kraków

Czytaj też: Senator PO wyrzucony z loży VIP Wisły Kraków. Szokujący komentarz wicemarszałka województwa: „Chu*e”

Wydarzenie zostało skomentowane w internecie. Niektórzy użytkownicy Twittera przekonywali, że po raz kolejny udowodniono, że obecność rac na stadionie może być niebezpieczna. Wielu kibiców twierdziło z kolei, że pirotechnika jest bezpieczna, o ile używają jej odpowiedzialne osoby.

Większość komentujących żartowała jednak z kibiców Wisły, którzy podpalili część swojej oprawy.

O wydarzeniu dyskutowano również na stronie Stadionowych Oprawców:

Warto przeczytać: Gigantyczny pożar w Liverpoolu. Podczas sylwestrowej nocy spłonęło nawet 2000 samochodów! Służby uznały, że był to... wypadek [WIDEO + FOTO]

Podziel się