Szukaj

Wzruszające nagranie z Bogoty. Kibic pomógł cieszyć się meczem niewidomemu przyjacielowi [WIDEO]

18-10-2017 15:34
Kibic pomógł niewidomemu obejrzeć mecz, Bogota Fot. eFortuna.pl / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Dla zapalonych kibiców możliwość oglądania meczy ukochanych drużyn to jedna z najważniejszych spraw w życiu. Utrata wzroku jest wtedy dla wielu z nich prawdziwą tragedią. Ale od czego ma się przyjaciół?

W mediach społecznościowych prawdziwą furorę robi nagranie z Bogoty. Widać na nim dwóch kibiców oglądających mecz – ale w bardzo nietypowy sposób. Siedzący plecami do boiska mężczyzna postanowił sprawić frajdę swojemu przyjacielowi, który stracił wzrok.

Kolumbijczyk stworzył makietę boiska, przy pomocy której, razem z niewidomym kibicem, odwzorowuje każdą akcję z boiska – tak, aby jego przyjaciel mógł poczuć się, jakby naprawdę oglądał mecz. Z reakcji obu mężczyzn widać, jak ogromną sprawia im to radość.

Koniecznie przeczytaj: Polska jedzie na mundial w Rosji! Nerwowa końcówka meczu z Czarnogórą [FOTO + WIDEO]

Czytaj też: Ten film z miejsca stał się hitem internetu. Komiczna pomyłka bramkarza Mainz w meczu niemieckiej Bundesligi [WIDEO]

Internauci, którzy komentowali nagranie, napisali, że sytuacja miała miejsce podczas spotkania rozgrywanego w Bogocie pomiędzy drużynami Millonarios FC i Independiente Santa Fe.

Nagranie opublikował m.in. na swoim profilu na Twitterze sponsor Legii Warszawa. „Nie zobaczycie dzisiaj nic piękniejszego” - skomentował pod filmem administrator konta Fortuny.

Być może inspiracją dla kibica z Bogoty było nagranie z 2014 r. z Brazylii – wtedy ojciec w ten sam sposób pomógł „obejrzeć” mecz swojemu niewidomemu synowi.

Warto przeczytać: Zobacz, co zrobił ten mężczyzna, aby kobiety w burce nie zamoczyły ubrania w czasie powodzi [WIDEO]

Podziel się