Szukaj

Kapitan reprezentacji Izraela o meczu z Polską: „Jesteśmy świadomi przeszłości”

10-06-2019 13:55
Izrael Fot. ISRAEL FA / Twitter.com / Twitter
Podziel się

W poniedziałek o godzinie 20:45 reprezentacja Polski rozegra kolejny mecz w ramach eliminacji do Euro 2020. Tym razem podopieczni Jerzego Brzęczka zmierzą się z Izraelem. Od dłuższego czasu nie brakuje opinii, że pojedynek ten będzie nie tylko sportowy, ale i polityczny wymiar. Najlepiej zdają się to potwierdzać słowa kapitana naszych rywali Bibrasa Natcho.

Na przedmeczowej konferencji kapitan reprezentacji Izraela Bibras Natcho podkreślił, że wraz z kolegami z zespołu zrobią wszystko, by zwycieżyć:

Mamy poczucie, że musimy zwyciężyć. Atutem Polaków jest własne boisko. Nasza drużyna cały czas chce się rozwijać i będziemy maksymalnie zaangażowani.

Następnie nawiązał do wizyty w Warszawie, w trakcie której wraz z innymi udał się pod Pomnik Bohaterów Getta: 

Koniecznie przeczytaj: Zamy terminarz spotkań Polaków w eliminacjach do Euro 2020. Na początek najtrudniejszy mecz [foto]

Czytaj też: Euro 2020: Wiemy, z kim Polacy zagrają w eliminacjach. Jeden z przeciwników budzi największe emocje [foto]

To był jeden z najbardziej wzruszających momentów podczas naszego pobytu w Polsce. Pochodzę z rodziny, która wie, co to zagłada. Jesteśmy świadomi przeszłości i będziemy starali się wygrać to spotkanie.

- powiedział.

Słowa Bibrasa Natcho wywołały poruszenie wśród internautów:

Warto przeczytać: Podano oficjalny skład na mecz Polska-Japonia. Adam Nawałka wprowadził duże zmiany w wyjściowej „11” [foto]

Podziel się