Szukaj

Australia: Niecodzienny incydent podczas meczu piłkarskiego. Grę przerwał skaczący po murawie kangur [wideo]

29-06-2018 19:02
Kangur przerwał mecz w Australii Fot. CapitalFootball / Twitter.com / screen Twitter
Podziel się

Nierzadko zdarza się, że mecze piłki nożnej przerywane są przez „pseudokibiców”, którzy bezprawnie wbiegają na murawę. Jak się jednak okazuje, nie tylko ludzie, ale również i zwierzęta mogą utrudnić rozegranie piłkarskiego spotkania. Do takiego właśnie incydentu doszło niedawno w Australii, gdzie pewien kangur wtargnął na boisko.

Do tej niecodziennej sytuacji doszło na stadionie znajdującym w australijskim Canber, gdzie odbywał się towarzyski mecz rozgrywany pomiędzy Capital Football Club i Belconn United.

Jak można zauważyć na nagraniu, kangur najpierw obserwuje mecz z daleka. Po chwili jednak niespodziewanie przedostaje się na boisko i kładzie się pod jedną z bramek.  Wówczas sędzia przerywa grę i służby porządkowe przeganiają go. Okazuje się, że ich działania nie okazały się w pełni skuteczne, bowiem już w drugiej połowie kangur powrócił na boisko. Ochrona i służby znów próbowały wyprosić nietypowego gościa z boiska, jednak to zwierzę w końcu samo postanowiło opuścić murawę, pozwalając na dokończenie meczu.

Koniecznie przeczytaj: Australia: 14-latka kupiona za złoty naszyjnik i zmuszona do ślubu [WIDEO]

Czytaj też: Niesamowite nagranie „burzy stulecia” w Australii. Filmik z szalejącym żywiołem bardzo szybko stał się hitem internetu [WIDEO]

Warto przeczytać: Australia: 9-letnim muzułmańskim dziewczynkom założono białe hidżaby, aby zasygnalizować ich „dorosłość” [WIDEO]

Podziel się