Szukaj

Kamil Grosicki zareagował na zaproszenie na mecz reprezentacji. Jego żart nie przypadł internautom do gustu [foto]

29-08-2018 16:52
Kamil Grosicki Fot. Kamil Grosicki / Facebook.com
Podziel się

Jakiś czas temu nowy selekcjoner reprezentacji Polski, Jerzy Brzęczek ogłosił powołania do kadry na mecze z Włochami i Irlandią. Ku zaskoczeniu części ekspertów nie znaleźli się w niej m.in. Michał Pazdan i Kamil Grosicki. Drugi z nich postanowił odnieść się do tej sytuacji przy pomocy mediów społecznościowych. Gdy PZPN opublikował tweet zapraszający na mecz z Irlandią, piłkarz zapytał o możliwość otrzymania biletu. Choć zapewne miał być to żart, to jednak nie spodobał się on kibicom.

Jak podkreślają niektórzy eksperci, brak Kamila Grosickiego wynika zapewne z jego trudnej sytuacji w klubie. Od początku sezonu w barwach swojego obecnego klubu Hull City rozegrał zaledwie jeden mecz. Wszystko jednak na to wskazuje, iż jego sytuacja już niebawem ulegnie znacznej zmianie, ponieważ może trafić do nowego zespołu. Swoje zainteresowanie wyraziły już m.in. Panathinaikos oraz Buraspor.

Niedawno na twitterowym profilu należącym do PZPN pojawiło się zaproszenie na towarzyski mecz reprezentacji Polski z Irlandią, który zostanie rozegrany 11 września na Stadionie Miejskim we Wrocławiu.    

Koniecznie przeczytaj: Sławomir Peszko i Kamil Grosicki zostali bohaterami popularnej kreskówki. W tle libacja alkoholowa [+18 WIDEO]

Czytaj też: Ostro skrytykowali prezesa PZPN, bo zaczął wypowiadać się o polityce. Boniek się wkurzył i im odpowiedział

Wpis ten skomentował m.in. sam Kamil Grosicki, który poprosił o… załatwienie mu biletu na to spotkanie:

Wpis Grosickiego był szeroko komentowany przez internautów. Wielu z nich wykorzystało zaistniałą sytuację do skrytykowania zawodnika:

Warto przeczytać: Kamil Stoch został zapytany przez dziennikarzy o swoją wiarę. Polski mistrz w pięknych słowach odpowiedział na zarzuty „urażonych” ateistów [wideo]

Podziel się