Szukaj

To może być najbardziej krwawy mundial w historii. ISIS chce zamordować największe gwiazdy futbolu [FOTO]

30-10-2017 21:35
MŚ w Rosji, groźby ISIS Fot. WillyAsva/Mischief Maker D 1st‏ / Twitter / screen Twitter
Podziel się

W związku ze zbliżającymi się mistrzostwami świata w piłce nożnej dżihadyści publikują kolejne propagandowe grafiki, które mają wywołać przerażenie. Po tym jak pojawił się plakat z Messim, ISIS znowu wskazuje, kto może stać się ich celem na mundialu w 2018 r. w Rosji.

Niedawno grupa medialna Wafa Media Foundation, związana z tak zwanym Państwem Islamskim puściła w obieg plakat ze zdjęciem Lionela Messiego, argentyńskiego zawodnika, grającego w klubie FC Barcelona. Postać piłkarza, który płakał krwawymi łzami została umieszczona w celi. Na graficie umieszczono również hasło „Tylko terroryzm” oraz tekst: „Walczysz przeciwko państwu, które nie ma w swoim słowniku słowa porażka”.

Koniecznie przeczytaj: Polska jedzie na mundial w Rosji! Nerwowa końcówka meczu z Czarnogórą [FOTO + WIDEO]

Czytaj też: Skandal! Polski historyk z IPN zatrzymany w Rosji przez FSB. Musiał natychmiast opuścić kraj. „Wyjazd w ciągu 24 godzin albo deportacja”

Teraz w internecie pojawiają się kolejne grafiki autorstwa dżihadystów. Jedna z nich przedstawia leżącego Messiego, obok którego klęczy inna gwiazda futbolu, brazylijski piłkarz grający obecnie w Paris Saint-Germain, Neymar. Nad nim stoi islamski terrorysta. Na plakacie widnieje napis: „Nie będziecie cieszyć się bezpieczeństwem dopóki nie żyjemy w muzułmańskich krajach”.

Na kolejnym plakacie pojawia się również trener reprezentacji Francji Didiera Deschampsa. „Nadal będziemy terroryzować was i rujnować wasze życia” – grożą dżihadyści.

Warto przeczytać: Nagranie z egipskiego ataku przeprowadzonego na pozycje ISIS na pustyni Synaj [WIDEO]

Podziel się