Szukaj

Nietypowa akcja podczas meczu Hiszpanii z Iranem. Piłkarz uratował przestraszonego ptaszka [wideo]

21-06-2018 14:17
Nietypowy incydent podczas meczu Hiszpanii z Iranem Fot. RealMadryt.pl / Facebook.com / screen Twitter
Podziel się

Wczorajszy mecz Hiszpanii z Iranem zakończył się zwycięstwem piłkarzy z Półwyspu Iberyjskiego. Co ciekawe, spotkanie to dostarczyło kibicom wielu nie tylko piłkarskich emocji. W trakcie meczu hiszpański zawodnik Isco przeprowadził akcję ratunkową, którą zyskał szacunek piłkarskich fanów na całym świecie.

W czasie gry hiszpańscy zawodnicy dostrzegli na murawie małego ptaszka. To wyraźnie przestraszone i zszokowane zwierzątko próbował najpierw złapać obrońca Gerrard Pique. Niestety jego starania na niewiele się zdały. Dopiero skutecznie zareagował Isco, który zdołał pochwycić małego intruza i wynieść go poza plac gry. Tam ptaszek spokojnie podreptał w stronę band otaczających murawę. 

Koniecznie przeczytaj: Meksykański kibic nie mógł pojechać na Mistrzostwa Świata w Rosji. Jego przyjaciele zabrali ze sobą jego podobiznę [wideo+foto]

Czytaj też: Gigantyczna sensacja mundialu. Rosja pokonała Hiszpanię. Emocjonująca seria rzutów karnych [wideo]

Spotkanie to zakończyło się zwycięstwem Hiszpanii 1:0. W pierwszym meczu podopieczni Fernando Hierro zremisowali z Portugalią 3:3. W ostatniej kolejce grupowej zmierzą się natomiast z reprezentacją Maroka.

Warto przeczytać: Francja przegrała z religią pokoju. Dużych stref kibica podczas Mistrzostw Świata nie będzie – powodem zagrożenie atakiem

Podziel się