Szukaj

Cały internet śmieje się z Neymara. Policzono, ile czasu przeleżał na murawie. Zobacz najlepsze filmy i memy [foto+wideo]

05-07-2018 16:24
Neymar po faulu Twitter / screen Twitter
Podziel się

Neymar choć bez wątpienia jest jednym z lepszych zawodników trwającego mundialu, to o brazylijskim piłkarzu ostatnio mówi się przede wszystkim w kontekście jego gry aktorskiej na boisku.

Szwajcarska telewizja RTS policzyła, że w czterech meczach rozegranych przez reprezentację Brazylii na MŚ w Rosji Neymar był faulowany aż 23 razy. I choć sędzia w większości przypadków słusznie gwizdał i dyktował rzuty wolne, to jednak reakcja brazylijskiej gwiazdy zazwyczaj była mocno przesadzona. Zawodnik Paris Saint-Germain ostentacyjne zwijał się z bólu, spędzając na murawie w pozycji leżącej całe minuty. Jak oszacowali Szwajcarzy, łącznie było to 13 minut i 50 sekund w czterech meczach. Najdłużej 26-latek „leżakował” w ostatnim spotkaniu z Meksykiem, bo aż 5 minut i 29 sekund.

Koniecznie przeczytaj: Zachowanie Neymara tym razem wykorzystane w szczytnym celu. Piłkarz został „twarzą” ważnej kampanii [foto]

Czytaj też: KFC sparodiowało zachowanie Neymara na boisku. Spot reklamowy podbija internet [wideo]

Zachowanie Neymara na boisku stało się obiektem drwin ze strony internautów. W sieci nie brakuje memów, prześmiewczych parodii i komentarzy.

 Co ciekawa, Neymara naśladują już nawet dzieci.

Zwierzęta zresztą też...

Furorę robi także reklama KFC nawiązująca do zachowania brazylijskiego piłkarza:

Warto przeczytać: Niesportowe zachowanie Neymara. Sfaulował nastolatka, który odebrał mu piłkę [wideo]

Podziel się