Szukaj

Zlatan Ibrahimović pokazał prawdziwą klasę. Odmówił podpisania wielomilionowego kontraktu

29-04-2017 00:54
Zlatan Ibrahimović Fot. Светлана Бекетова Подробнее / wikimedia.org / CC BY-SA 3.0
Podziel się

Jak donoszą brytyjskie media, Zlatan Ibrahimović nie przyjął propozycji złożonej przez menedżera Manchester United Jose Mourinho i nie zgodził się przedłużyć swojego kontraktu. Szwedzki piłkarz mógłby zarabiać 13 mln funtów rocznie.

Zlatan Ibrahimović przed kilkoma dniami w trakcie meczu z Anderlechtem Bruksela, rozgrywanego w ramach ćwierćfinału Ligi Europy, doznał bardzo poważnego urazu, który wykluczy go z gry na co najmniej siedem miesięcy. Piłkarz tuż przed końcem regulaminowego czasu wyjątkowo niefortunnie wylądował po wyskoku, zrywając przednie i tyle więzadła krzyżowe.

Koniecznie przeczytaj: Korwin-Mikke został poproszony o „piątaka”. Odmówił jałmużny, ale wynagrodził uczciwą pracę [WIDEO]

Czytaj też: Polska znowu w górę w rankingu FIFA. Historyczne 11 miejsce

Jose Mourinho chciał skorzystać z klauzuli w kontrakcie Ibrahimovića, która umożliwia przedłużenie z nim kontraktu o 12 miesięcy, jednak szwedzki piłkarz odmówił, tłumacząc, że nie może przyjmować pieniędzy, jeżeli nie będzie grał. Wielu doceniło godną pochwały postawę piłkarza. Decyzja gwiazdy futbolu zarówno przez jego fanów, jak i komentatorów uznana została za honorową.

Ibrahimović przebywa obecnie na leczeniu w USA. Jego rehabilitacją zajmuje się jeden z najlepszych chirurgów-ortopedów, dr Freddie H. Fu.

Warto przeczytać: Groteskowe wykonanie „Ody do radości” w Nowym Sączu [WIDEO]

Podziel się